PILAITE vel VISADA,

Kas ir kur Skraido
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Normantas
Pranešimai: 275
Užsiregistravo: 11 Bal 2006, 22:35
Miestas: vilnius

Standartinė Normantas » 10 Rgs 2008, 21:49

p RIMANTAI ir visi kiti labai prasau uzmirskim skrydzius is pilaites nors siais metais. Man jau uztenka is CAA 'pizdiuliai', jau vel skambino. Sedi kazkas is CZV ,ir pastoviai pranesa. Na bukim kantrus
...vakar buvo linksma,o siandien ir vel kaip vakar...

Vartotojo avataras
Minde ppg
Pilotai
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 26 Bir 2007, 20:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Minde ppg » 10 Rgs 2008, 23:26

Na, mes klausemes per susirinkima apie tai, kad yra zmoniu kurie suka ratais apie gyvenvietes ir uz ezero i miesto puse.
As manau nera problemu su tais kurie tik pakyla ir pasiduoda nuo Vilniaus arba parskrenda nusileist. Juk galima taip ?

Vartotojo avataras
Renvis
Bendramintis
Pranešimai: 2013
Užsiregistravo: 12 Gru 2005, 10:43
Miestas: Vilnius

Standartinė Renvis » 11 Rgs 2008, 06:17

Normantas rašė:p RIMANTAI ir visi kiti labai prasau uzmirskim skrydzius is pilaites nors siais metais. Man jau uztenka is CAA 'pizdiuliai', jau vel skambino. Sedi kazkas is CZV ,ir pastoviai pranesa. Na bukim kantrus
Gerb. prezidente, per svelnus esate. Klubo biudzetas kiauras, finansai, sportas, kultura daug reikalauja pinigu o dar nauju pilotu apmokymai, pizdulei (vaistai po ju :wink: ) :?: :!: Jus susimastykite del Mariaus pasiulymo pakelti nario mokesti iki 200 litu :| Reiktu griezciau, griezciau !

Vartotojo avataras
Kęstutis M
MadPilots™
Pranešimai: 2716
Užsiregistravo: 29 Sau 2007, 11:36

Standartinė Kęstutis M » 11 Rgs 2008, 09:28

Minde ppg rašė:Na, mes klausemes per susirinkima apie tai, kad yra zmoniu kurie suka ratais apie gyvenvietes ir uz ezero i miesto puse.
As manau nera problemu su tais kurie tik pakyla ir pasiduoda nuo Vilniaus arba parskrenda nusileist. Juk galima taip ?

Minde tu keistas!!!
NUOTYKIAI DAR LAUKIA!!!
http://www.MadPilots.lt" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ulopf.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5605
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Ricardas » 11 Rgs 2008, 13:27

Man Antakalni atsibodo keleiviniu lektuveliu triuksmas.Pradesiu skambint i policija,tegu pagauna ir juos. gal ir ju mandagiai paprasys nebeskraidyt aplink vilniu :shock:

Vartotojo avataras
Renvis
Bendramintis
Pranešimai: 2013
Užsiregistravo: 12 Gru 2005, 10:43
Miestas: Vilnius

Standartinė Renvis » 11 Rgs 2008, 18:43

Kam erzinti musu prezidenta, juk ir taip vos vos sutiko prezidentauti o dar vaziuojate ant jo ir neklausote kai taip graziai praso p. (ponas). Ko i ta Pilaite brautis, vien nelaimes ir be to zole uzele iki keliu, yra super aerodromas Nemencineje ten nusienautas visi 2 ha pievu, puikus kalniukas ir kumeliai nesigano ir zmogu negyvena :lol: zeme dar vios valstybine.
Reiks pareiskima ant neklauzadu parasyti ir iteiksiu p. prezidentui, surinksiu parasus :wink: :lol:ir bus jums.....

Vartotojo avataras
Igoris
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: 15 Rgs 2007, 16:09
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

[b]siais metais[/b].

Standartinė Igoris » 11 Rgs 2008, 19:49

Normantas rašė:p RIMANTAI ir visi kiti labai prasau uzmirskim skrydzius is pilaites nors siais metais. Man jau uztenka is CAA 'pizdiuliai', jau vel skambino. Sedi kazkas is CZV ,ir pastoviai pranesa. Na bukim kantrus
Kas keisys kitais metais? :?:
Aš gražus, protingas, su saiku nutukęs, vyras pačiame stiprume!
/ PPG Trike Mantis 3 - JPX / OZONE Rush Power

Vartotojo avataras
elisfly
Pilotai
Pranešimai: 605
Užsiregistravo: 20 Lap 2005, 12:57
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė elisfly » 11 Rgs 2008, 20:18

Kitais metais, meginsim surasti ''Pilaites'' stukaciu.
Tai padaryti, pades mums Renvis, nes jis nujaucia ir uzuodzia, kas paraso ''ksyva''. 8)

Vartotojo avataras
Igoris
Pranešimai: 227
Užsiregistravo: 15 Rgs 2007, 16:09
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Igoris » 11 Rgs 2008, 21:41

Normantas rašė:p RIMANTAI ir visi kiti labai prasau uzmirskim skrydzius is pilaites nors siais metais. Man jau uztenka is CAA 'pizdiuliai', jau vel skambino. Sedi kazkas is CZV ,ir pastoviai pranesa. Na bukim kantrus
"SKRYDÞIØ TAISYKLËS 2004 m. rugpjūčio 31 d. nutarimu Nr. 1098
12. Virš didelių miestų tankiai gyvenamų rajonų, miestų, gyvenviečių, miestelių arba žmonių sambūrio atvirose vietose orlaiviai privalo skristi tokiame aukštyje, kuris, esant nenumatytoms aplinkybėms, užtikrintų saugų orlaivio nutupdymą, nesukeliantį pavojaus ant žemės esantiems žmonėms ar turtui, išskyrus tuos atvejus, kai tai būtina orlaiviui pakilti ar nutūpti arba duotas CAA leidimas tai daryti.
104. Išskyrus kilimą, tūpimą ir tuos atvejus, kai gautas CAA leidimas, draudžiama skristi pagal VST:
104.1. virš tankiai gyvenamų didelių miestų rajonų, miestų ir gyvenviečių, taip pat žmonių sambūrio atvirose vietose – žemiau kaip 300 metrų (1000 pėdų) nuo aukščiausios kliūties 600 metrų spinduliu aplink orlaivį;"

I.
Tegul stukacius su rulete is pradziu matuoja auksti, triuksma su sertifikuota technika ir tik po to skundziasi
II.
Skubiai ji surasti ir ismokinti skraidyti :D
Aš gražus, protingas, su saiku nutukęs, vyras pačiame stiprume!
/ PPG Trike Mantis 3 - JPX / OZONE Rush Power

Dalius
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 28 Vas 2007, 09:12
Miestas: Vilnius

Standartinė Dalius » 12 Rgs 2008, 08:04

Kocia pykstat.As CAA tik paklausiau ar galiu skalbinius iskabinti 1,50 aukstyje.Tai jie neleido.... :evil:

Skelbti atsakymą