Parduodu sparną Ozone Buzz

Paramotors and Paraglidig equipments
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Almis
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 01 Vas 2006, 22:11
Miestas: Kupiškis

Parduodu sparną Ozone Buzz

Standartinė Almis » 27 Rgs 2014, 12:34

Sveiki kolegos,
parduodamas laisvūniškas sparnas:
Ozone Buzz Z MS;
Klasifikacija LTF 1-2 ENB;
Gamyba 2008.11.14;
Skridimo svoris 75-95 kg;
Yra Speed,as, rankovė sparnui.
Skrida 70-80 val.;
Kaina: 3490 Lt.;

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Kreiptis PM arba tel.: 86542trys959;

Vartotojo avataras
Almis
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 01 Vas 2006, 22:11
Miestas: Kupiškis

Re: Parduodu sparną Ozone Buzz

Standartinė Almis » 07 Spa 2014, 16:30

Tiesiog žvėriška nuolaida puikiam sparniukui.
999 EUR arba 3449 LTL.
Skraidė mergina, tik sekmadieniais ir tik į bažnyčią. :ragana: Todėl sparniukas ledinis. Nepražiopsokit. :pleasantry:

Vartotojo avataras
Evaldas
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 14 Bal 2006, 18:42
Miestas: Zarasai
Susisiekti:

Re: Parduodu sparną Ozone Buzz

Standartinė Evaldas » 07 Spa 2014, 19:20

Atsiprašau, Almi, kad gal ne į temą, bet...
Jeigu 2008 metų Ozono Buza kainuoja 3500 Lt, tai kiek kainuoja 2011.06. Dudeko Nukleonas 27? Turiu iš Aivaro komercinį pasiūlymą. Priimčiau Aivaro pasiūlymą jeigu atsirastų kas priimtų mano Nukleoną. Kainos nenustatau, bet esu tikras, kad mūsų tarpe jis vertas šiek tiek daugiau nei prašo Almis. Sparnas atrodo taip, kaip vakar pagamintas. Aš jį laikau ne maiše ir ne greitmaišyje, jam atskiras kambarėlis yra skirtas ir kai neskrenda guli per visą kambarį išsidrėbęs ir ilsisi. Žodžiu su juo viskas OK. Tiesa, yra viena nemaloni detalė - raudonas (čia tiems, kam mėlynas labiau patinka).
Taigis, laukiu pasiūlymų. Ilgai laukti negaliu, nes Aivaras irgi ribotą kantrybę turi.
867020859
Skambinkit, nes retai pasižiūriu...
o vis del to ji sukasi...

Vartotojo avataras
Almis
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 01 Vas 2006, 22:11
Miestas: Kupiškis

Re: Parduodu sparną Ozone Buzz

Standartinė Almis » 14 Spa 2014, 16:36

Iš tikro su naudotais sparnais yra didžiulė problema, bent jau Lt tai tikrai. Lyginant su naujo sparno kaina ir kiek tie sparnai naudoti, tai kainos jau juokingos, o skelbimuose tų kainų pamatyti galima dar juokingesnių. Manau pagrindinis dalykas yra tas, kad skirtingai nei kokiai auto, ant sparno nėra odometro, nei kokio laikmačio skridai fiksuoti, nei vandens kritulių jutiklio, nei ultravioleto fotodiodų ir tt. Todėl ir kainos realiai eina pagal metus ir labiausiai tikėtiną didžiausią galimą nusidėvėjimą. Kad ir maniškis Revo 2 apie 3 metų, praskridęs viso labo apie 50 val., saulutės matęs irgi ne ką daugiau, o vandens anei lašo, nekalbant apie kokius mechaninius pažeidimus. Ir paimkim analogišką profesionalaus paramotoristo sparną, kuris tikriausiai turėtų mažiausiai 300 val naliotą, būtų matęs ir šilta ir šalta ir lietaus ir sniego, nu žodžiu toks realiai tinklas tinkamas nebent žuvims gaudyti. O kaina? Juk bus ta pati ir to ir to sparno, ir kaip įrodyti kitaip?
Todėl aš už Buzz prašau tokią kainą, ko jis manau iš tikro vertas. Pigiau geriau iš viso neparduoti, o pasikabinti kaip relikviją, gal kada prireiks. Juo lab, kad ir sparnas ne mano, tad ir kaina pagrinde savininko nurodyta.

Skelbti atsakymą