Pociūnai skraido

Kas ir kur Skraido
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Adidas
Pranešimai: 300
Užsiregistravo: 16 Rgp 2011, 12:52
Miestas: Vilnius

Re: Pociunai skraido

Standartinė Adidas » 04 Bir 2014, 13:29

Kažkaip vangiai čia.... :sh!y:
Aidas K.

Vartotojo avataras
Vytass
Pilotai
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 24 Rgp 2009, 14:55
Miestas: Trakai

Re: Pociunai skraido

Standartinė Vytass » 04 Bir 2014, 14:57

Šiais metais veiksmas Trakuose; http://paramotors.lt/forum/viewtopic.php?f=22&t=344" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Bechterevas
MadPilots™
Pranešimai: 1179
Užsiregistravo: 16 Rgs 2009, 13:30
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Pociunai skraido

Standartinė Bechterevas » 04 Bir 2014, 20:31

Vytass rašė:Šiais metais veiksmas Trakuose; http://paramotors.lt/forum/viewtopic.php?f=22&t=344" onclick="window.open(this.href);return false;
Tai cia penktadienio atrakcija , o Birstonas sestadienio.

Vartotojo avataras
TadasV
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 22 Lap 2013, 01:54
Miestas: Vilnius/Darsūniškis/Kaunas

Re: Pociunai skraido

Standartinė TadasV » 06 Bir 2014, 09:13

Šiandienos ryto skrydis saulei tekant . Darsuniškio , Pociūnų apylinkės .
Pakėliau Ričardą sodyboje .

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

viesulas
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 24 Vas 2008, 19:47

Re: Pociunai skraido

Standartinė viesulas » 06 Bir 2014, 09:42

Taip ir nėra žinių ar kas suskris Birštone. Iš Dariaus lyg ir supratau, kad kažkas sudalyvaus, bet tada man reikia tartis dėl apmokėjimo. Tik bijau, kad gali
būti jau viskas išleista. Ar atskris sparnai su motorais, ar nudžiugins Birštoną? :(

Vartotojo avataras
Adidas
Pranešimai: 300
Užsiregistravo: 16 Rgp 2011, 12:52
Miestas: Vilnius

Re: Pociunai skraido

Standartinė Adidas » 06 Bir 2014, 09:50

Bandom organizuotis su Renvaldu, gal bus ir Robertas (Bobis). Gaila, bet masiškumo nebus, vyksta Mindaugo Štaro slalomo čempionatas Kaune, šiandien vakare imsim Trakus. Labai daug renginių vienu metu...
Aidas K.

Vartotojo avataras
Renvis
Bendramintis
Pranešimai: 2013
Užsiregistravo: 12 Gru 2005, 10:43
Miestas: Vilnius

Re: Pociunai skraido

Standartinė Renvis » 06 Bir 2014, 10:54

viesulas rašė:Taip ir nėra žinių ar kas suskris Birštone. Iš Dariaus lyg ir supratau, kad kažkas sudalyvaus, bet tada man reikia tartis dėl apmokėjimo. Tik bijau, kad gali
būti jau viskas išleista. Ar atskris sparnai su motorais, ar nudžiugins Birštoną? :(
Nudžiugins, Aidas, Robertas (Bobis), Volkeris, aš, Robertas Kaganovas kartu su Vytautu :beer: + trys Damos, Edita, Saulė, Renata :in_love:
Kogero startuosime prieš Birštoną, ten kur startuoja laisvūnai. Dar tiksliai nežinome, spresim vietoj

Vartotojo avataras
Sauliukas
MadPilots™
Pranešimai: 882
Užsiregistravo: 23 Kov 2009, 10:16
Miestas: Vilnius

Re: Pociunai skraido

Standartinė Sauliukas » 06 Bir 2014, 11:40

Renvis rašė:
viesulas rašė:Taip ir nėra žinių ar kas suskris Birštone. Iš Dariaus lyg ir supratau, kad kažkas sudalyvaus, bet tada man reikia tartis dėl apmokėjimo. Tik bijau, kad gali
būti jau viskas išleista. Ar atskris sparnai su motorais, ar nudžiugins Birštoną? :(
Nudžiugins, Aidas, Robertas (Bobis), Volkeris, aš, Robertas Kaganovas kartu su Vytautu :beer: + trys Damos, Edita, Saulė, Renata :in_love:
Kogero startuosime prieš Birštoną, ten kur startuoja laisvūnai. Dar tiksliai nežinome, spresim vietoj
Lauksim reportažo

viesulas
Pranešimai: 97
Užsiregistravo: 24 Vas 2008, 19:47

Re: Pociunai skraido

Standartinė viesulas » 06 Bir 2014, 20:32

Labai smagu girdėti. Pagal programą 19.00 planuojami oro balionų skrydžiai iš vasaros estrados prie Nemuno. Gal pagainiotumėt balionus, o paskui dar
praskristumėt žemame aukštyje pagal kranto ribą porą kartų. Pernai tauta buvo sužavėta. Rytoj einu kalbėti dėl pamokėjimo. Palaikysiu ryšį mūsų dažniu.
Dėl startavietės, rytoj ryte nulėksiu apžiūrėti pievas. Laisvūnai startuoja praktiškai nuo žvyriuoto kelio. Turiu Dariaus tel. nr. Jeigu nužiūrėsiu - paskambin-
siu. Linkiu sėkmingų ir smagių varžybų.

Vartotojo avataras
Renvis
Bendramintis
Pranešimai: 2013
Užsiregistravo: 12 Gru 2005, 10:43
Miestas: Vilnius

Re: Pociunai skraido

Standartinė Renvis » 07 Bir 2014, 10:47

Paskambink man 8 652 31760 - :beer:

Skelbti atsakymą