SLALOMO ČEMPIONATAS MINDAUGO ŠTARO TAUREI LAIMĖTI

Varžybos Lietuvoje ir užsienyje
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Saulikas
Pranešimai: 513
Užsiregistravo: 12 Spa 2013, 08:57
Miestas: Rokiškis

Re: SLALOMO ČEMPIONATAS MINDAUGO ŠTARO TAUREI LAIMĖTI

Standartinė Saulikas » 05 Bir 2014, 22:18

Super! :yee:
Kai nučiuožia stogas, atsiveria dangus!

Vartotojo avataras
Mantas
PUGA
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 27 Kov 2007, 16:52
Miestas: Rokiškis
Susisiekti:

Re: SLALOMO ČEMPIONATAS MINDAUGO ŠTARO TAUREI LAIMĖTI

Standartinė Mantas » 06 Bir 2014, 07:25

Nu afygiet kaip gerai atrodo! Kokia švieslentė didelė! !dodge Šiandien galima jau išbandyt? Kelintą val. aerodromo vartai atrakinami? :ragana:

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: SLALOMO ČEMPIONATAS MINDAUGO ŠTARO TAUREI LAIMĖTI

Standartinė Raimucka » 06 Bir 2014, 07:48

Mantas rašė:Nu afygiet kaip gerai atrodo! Kokia švieslentė didelė! !dodge Šiandien galima jau išbandyt? Kelintą val. aerodromo vartai atrakinami? :ragana:
Įvažiavimas priešais STATOIL degaline -shemoj pažymėta žaliomis rodyklėmis. (jei bus uždarytas kelio užtvaras -atsidaryti ir įvažiuoti). Per pagrindinius vartus (atidaromus distanciniu pulteliu stengtis iš viso nevažinėti)
Chebra - dar karta įdedu aerodromo skraidymymo ir judėjimo jame schema- PASIŽIŪRĖKIT.
Paveikslėlis
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Vartotojo avataras
LY2EK
MadPilots™
Pranešimai: 308
Užsiregistravo: 10 Gru 2011, 00:51
Miestas: Molėtai
Susisiekti:

Re: SLALOMO ČEMPIONATAS MINDAUGO ŠTARO TAUREI LAIMĖTI

Standartinė LY2EK » 06 Bir 2014, 09:39

Na šiandien į vakarą turėtume būti vietoje, galėsim daryti bandymus. :!wink:
Ernestas K.
+370 601 24619

Vartotojo avataras
aRemigijus
Pranešimai: 153
Užsiregistravo: 21 Bal 2013, 21:19
Miestas: Kaunas

Re: SLALOMO ČEMPIONATAS MINDAUGO ŠTARO TAUREI LAIMĖTI

Standartinė aRemigijus » 06 Bir 2014, 11:03

Vartai niekada nerakinami. Jei jie bus uždaryti, tiesiog atkabinkit spyną :) ir atsidarykit šlagbaumą. Vakare nuo 20:00 val būtų gerai, kad vartus paskui save uždarytumėt.
Gyvenu, kad skraidyčiau. Skraidau, kad gyvenčiau.

Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5598
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: SLALOMO ČEMPIONATAS MINDAUGO ŠTARO TAUREI LAIMĖTI

Standartinė Ricardas » 07 Bir 2014, 14:26

Iki pietinis etapas praėjo. Dalyvių 19 . Popietinis poilsis.

Tarpiniai rezultatai .


https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing" onclick="window.open(this.href);return false;


Vartotojo avataras
Vilmantas
PUGA
Pranešimai: 1125
Užsiregistravo: 27 Rgp 2008, 09:48
Miestas: Rokiskis

Re: SLALOMO ČEMPIONATAS MINDAUGO ŠTARO TAUREI LAIMĖTI

Standartinė Vilmantas » 07 Bir 2014, 21:23

Na dabar tai "užvažiuosiu"...
Ech Jūs organizatoriai, nesugebat net apie pilonus žolės apsipjaut...Gėda mano mėgstam miestui Kaunui...Kitą syk statykit juos aukštesnius ir vidurį miško, dalyvausiu tada ir aš, nes man tai būtų jau įprasta .... :D
Žinoma, ne mano čia reikalas, darom ir mes klaidas, bet jo majo...tokiam mieste, tokiam aero, toks nepasiruošimas. Žinau, kad per tai nukentėjo ne tik Rolandas.
Žinau ir tai, kad prasidės dabar komentarai, kad blogam šokėjui ir......maišo, arba nebuvai-tai ir neaiškink.Ką girdėjau, ir ką galvoju išsakiau ir tiek, nepykit.
Sėkmės visiems finalistams :beer:

Vartotojo avataras
Arturas
PUGA
Pranešimai: 150
Užsiregistravo: 24 Lap 2009, 17:45
Miestas: Rokiškis

Re: SLALOMO ČEMPIONATAS MINDAUGO ŠTARO TAUREI LAIMĖTI

Standartinė Arturas » 07 Bir 2014, 21:59

Vilmantas rašė:Na dabar tai "užvažiuosiu"...
Ech Jūs organizatoriai, nesugebat net apie pilonus žolės apsipjaut...Gėda mano mėgstam miestui Kaunui...Kitą syk statykit juos aukštesnius ir vidurį miško, dalyvausiu tada ir aš, nes man tai būtų jau įprasta .... :D
Žinoma, ne mano čia reikalas, darom ir mes klaidas, bet jo majo...tokiam mieste, tokiam aero, toks nepasiruošimas. Žinau, kad per tai nukentėjo ne tik Rolandas.
Žinau ir tai, kad prasidės dabar komentarai, kad blogam šokėjui ir......maišo, arba nebuvai-tai ir neaiškink.Ką girdėjau, ir ką galvoju išsakiau ir tiek, nepykit.
Sėkmės visiems finalistams :beer:
Matai ne visur dalgius pardavinėja, deficitas :mads:

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: SLALOMO ČEMPIONATAS MINDAUGO ŠTARO TAUREI LAIMĖTI

Standartinė Raimucka » 08 Bir 2014, 08:45

Vilmantas rašė:Na dabar tai "užvažiuosiu"...
Ech Jūs organizatoriai, nesugebat net apie pilonus žolės apsipjaut...Gėda mano mėgstam miestui Kaunui...Kitą syk statykit juos aukštesnius ir vidurį miško, dalyvausiu tada ir aš, nes man tai būtų jau įprasta .... :D
Žinoma, ne mano čia reikalas, darom ir mes klaidas, bet jo majo...tokiam mieste, tokiam aero, toks nepasiruošimas. Žinau, kad per tai nukentėjo ne tik Rolandas.
Žinau ir tai, kad prasidės dabar komentarai, kad blogam šokėjui ir......maišo, arba nebuvai-tai ir neaiškink.Ką girdėjau, ir ką galvoju išsakiau ir tiek, nepykit.
Sėkmės visiems finalistams :beer:
Teisingai Vilmantai, blogam šokėjui gal kas ir maišo. O nenebuvus vietoj ir nedalyvavus pletkus skleisti bobiška.
Džiaugiamės, kad aero buvo nušienautas tiek kiek iš viso buvo nušienautas. Aerodromas mums nepriklauso, ir taip kaip Jūs- mes neturim teisės bet kada nei suarti, nei apsėti. Jei ateitį turėsim daugiau galimybių stengsimės tau ir takelius su pravžiavimais nušienauti ir kelius nuo Kauno iki Rokiškio užtaisyti :!dance:
:beer:
SVEIKINAM NAUJA LT SLALOMO ČEMPIONĄ AIVARĄ AKRAMĄ
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Skelbti atsakymą