Pociūnai skraido

Kas ir kur Skraido
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Coala
oversharpas
Pranešimai: 816
Užsiregistravo: 08 Lap 2009, 21:50
Miestas: Anykščių raj.
Susisiekti:

Re: Pociunai skraido

Standartinė Coala » 28 Rgs 2010, 18:49

Tai tada, gal papasakok man jo paskirti.
Parasparnis (ne motorizuotas)- laisvo skrydzio laime, sunkus protinis darbas.
Moto-parasparnis- beveik jokio protinio darbo, nauju teritoriju apziurinejimas kokias tik nori rakursais, skrydzio laime.
Sklandytuvas-?
Motosklandytuvas-?

Cia tik mano asmeninis poziuris ir istikro idomu suzinoti kas ir kaip.
Arbait macht frei

Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5611
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Pociunai skraido

Standartinė Ricardas » 28 Rgs 2010, 19:49

Kas myli skrydi,tas skrenda bet kuo, nevedamas jokiu tikslu. Renkasi skraidanti daikta pagal prieinamuma,patoguma laikymui, ir tt.
Tikram dangaus ligoniui duok skraidykle, biplana,naikintuva, parasparni, jis negalvos ar tai jam protaut reiks ar ne. Svarbu pakilt ir skrist.
Bet koks skrendantis kledaras mane zavi. Tik tas paramotoras labai jau patogus visais rakursais.
Lyja.......

Vartotojo avataras
svajoklis
Pranešimai: 1446
Užsiregistravo: 27 Lie 2007, 10:32
Miestas: Taurage

Re: Pociunai skraido

Standartinė svajoklis » 29 Rgs 2010, 08:35

ir man sako . duok jam sluota ir su ja skris..zavi pats skrydzio svaigulys...
Jubiliejus- tai tuomet, kai daug gėlių, o tu dar gyvas.
http://www.youtube.com/watch?v=3P4x3oZOSd4

Vartotojo avataras
Coala
oversharpas
Pranešimai: 816
Užsiregistravo: 08 Lap 2009, 21:50
Miestas: Anykščių raj.
Susisiekti:

Re: Pociunai skraido

Standartinė Coala » 29 Rgs 2010, 09:14

Itariu tai sakydami žmonės neturėjo galvoje komplimento :D
Arbait macht frei

Vartotojo avataras
Reno
Pranešimai: 798
Užsiregistravo: 17 Lap 2005, 14:14

Re: Pociunai skraido

Standartinė Reno » 29 Rgs 2010, 10:49

Coala rašė:Tai tada, gal papasakok man jo paskirti.
Parasparnis (ne motorizuotas)- laisvo skrydzio laime, sunkus protinis darbas.
Moto-parasparnis- beveik jokio protinio darbo, nauju teritoriju apziurinejimas kokias tik nori rakursais, skrydzio laime.
Sklandytuvas-?
Motosklandytuvas-?

Cia tik mano asmeninis poziuris ir istikro idomu suzinoti kas ir kaip.
Nesvarbu kuo skristum, parasparniu ar sklandytuvu, protinės veiklos krūvis daugmaž vienodas. Gal sklandytojai turi daugiau alternatyvų pasirenkant būsimus veiksmus - jeigu tikėtinoje vietoje kylančios srovės neradai, dar yra galimybė paieškoti jos kitur. Bet ir tai, deja, ne visuomet pavyksta. Tuomet skrydis baigiasi tūpimu į aikštelę. DOSAAF'o, kuris buvo finansuojamas iš sovietinio karinio biudžeto, laikais prieš tupiant pakadavo per radiją pranešti aikštelės vietą ir lukterėti, kol atskris lėktuvas tavęs partempti į aerodromą. Tokio komforto sąlygomis motosklandytuvas nebūtinas. Dabar kiti laikai - nutūpus į aikštelę tenka telefonu kviesti iš aerodromo žmones, kurie agtabentų priekabą, padėtų išardyti sklandytuvą ir su viskuo parvežtų tave atgal. Tai užtrunka apie 3-5 val, kurias, manau, būtų galima žymiai naudingiau išnaudoti, ypač kada laiko skraidymui ir taip labai trūksta. Motosklandytuvas suteikia žymiai daugiau laisvės - jeigu skrendant maršrute nepavyko "užsikabinti" arba tiesiog pablogėjo meteosąlygos, vietoje tūpimo į aikštelę pasinaudoji varikliu ir pats parskrendi namo. O jeigu motosklandytuvo variklis yra pakankamai galingas, kad ir pakilti gali be lėktuvo pagalbos, tuomet esi laisvas, kaip paukštis. Motorizuotam skraidymui man pilnai pakanka paramotoro - puikus aparatas, kurį gali visur su savimi vežiotis. Tačiau bemotoriam skraidymui, kuris taip pat turi savo "šarmo", pirmenybę teikiu sklandytuvui (parasparnio sklendimo savybės manęs nelabai džiugina). Na, o motosklandytuvas - papildoma laisvė bei galimybė sutaupyti laiko, prarandamo laukiant aikštelėje. Be to, tūpimai į aikšteles yra mažiau saugūs, nei kad aerodrome (vietoj sklandytuvo kartais parsivežama "malkų").

Vidas
Pilotai
Pranešimai: 606
Užsiregistravo: 30 Lap 2005, 14:08
Miestas: Prienai-Pociunai
Susisiekti:

Re: Pociunai skraido

Standartinė Vidas » 03 Spa 2010, 16:23

Vakar, šeštadienį, ir aš dvi valandas mėgavausi rudenėliu. Šaukiau ir asa, ir amalius, niekas su manim per racija bendraut nenorėjo... :cry:
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Pociunai skraido

Standartinė Raimucka » 03 Spa 2010, 18:53

Vidai, Amaliai vakar driokstelėjo... :)
liuks nuotraukos :)
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Vartotojo avataras
Enriko
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 25 Bal 2007, 21:26
Miestas: Kaunas

Re: Pociunai skraido

Standartinė Enriko » 03 Spa 2010, 21:28

As tai pusantros valandos su zentu prie juros kabojom. Tikrai buvo fainas orelis. Susitikom ir su Valdu, Mindaugu. Raimuckos raketas po 10 min skrydzio uzlinko. Bet jau mindaugas buvo nusileides. Norejo kilti dar karta o variklis neprasisuka. Valdas tada ji sutandemino. Uh vaizdeliai buvo. Vienu zodziu smagus buvo pavakarys. Pasiemiau fotika, bet suns desnis suveike, nusedo baterijos.
http://www.autovitus.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
svajoklis
Pranešimai: 1446
Užsiregistravo: 27 Lie 2007, 10:32
Miestas: Taurage

Re: Pociunai skraido

Standartinė svajoklis » 04 Spa 2010, 11:34

Enriko rašė:As tai pusantros valandos su zentu prie juros kabojom. Tikrai buvo fainas orelis. Susitikom ir su Valdu, Mindaugu. Raimuckos raketas po 10 min skrydzio uzlinko. Bet jau mindaugas buvo nusileides. Norejo kilti dar karta o variklis neprasisuka. Valdas tada ji sutandemino. Uh vaizdeliai buvo. Vienu zodziu smagus buvo pavakarys. Pasiemiau fotika, bet suns desnis suveike, nusedo baterijos.

jo merfio desnis veikia nepriekaistingai....vakar pakiles apsiciupinejau ogi fotikas masinoje likes..
Jubiliejus- tai tuomet, kai daug gėlių, o tu dar gyvas.
http://www.youtube.com/watch?v=3P4x3oZOSd4

Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5611
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Pociunai skraido

Standartinė Ricardas » 08 Spa 2010, 15:24

Galvokit, oi galvokit...... šeštadienis gi.....

Skelbti atsakymą