VAKARU LIETUVA !

Kas ir kur Skraido
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 402
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė artistas » 12 Kov 2010, 14:31

Sveiki ereliai.Truputis naujienų iš mūsų krašto.Kadangi pas Robertą svečiavosi Enriko,nutarėm kartu paskraidyti.Tarp 14 ir 15val turėjau jų laukti netoli Palangos plento.Aš jau 14val buvau vietoje,bet jie turėjo dar užbaigti pradėtus darbus namuose.Ir tai nepriklauomybės dieną!!!??Norėjau kilti šalia plento,suradau normalią viečiukę,tiesa,bėgti reikėtu į kalniuką.Tačiau pūtė normalus pietvakarys ir kalniukas būtu nemaišęs.Tačiau Enriko nusivežė mane link Jakubavo į didelę pievą ir sako:-va čia daug vietos ir sausiau.Bet aplink laukai,pievos,sodybos,o aš tai su reklama ant sparno.Man reikia arčiau miesto,plento,civilizacijos.Gal pamatys kas nors iš mano rėmėjo draugų,pažįstamų,perduos,kad matė mane.Jau pliusas žiurėk ir dasidės.Atvažiavau į savo vietą,išsidėliojau,pasiruošiau,laukiau,laukiau,jau neramu nes vėjas,tarsi ėmė rimti.Kaip tada su startu i kalniuką.O taip tingisi nešiotis,tampytis,ieškoti naujos vietos Atvažiavę kolegos visgi nutarė kilti kitur,sakėm susitiksim ore.Na o man nurimus, vėjui,iš pirmo karto neišėjo,iš antro irgi,po to nebesuko akumas,turėjau neštis prie mašinos,užvedžiau,parsinešiau i kitą vietą.Jau ir chebra pasirodė virš manęs.Keiksnodamas tą laukimą,visgi pakilau.Mačiau,kad nuo jūros pareina draizganos ir vis tirštėja.Todėl pasukau į jų pusę.Taigi vėl yra galimybė pažvelgti į miestą,marias,jūrą iš už debesėlių Ir neapsirikau,kai išnėriau i saulę,supratau labai smagiai švenčiu nepriklausomybės dieną,esu laisvas kaip paukštis,po kraują vaikšto adrenalinas,lengvai apsvaigęs nuo to jausmo,laimingas,ko dar reikia.Saulėje blizgėjo marių vandenėlis,jūra paslaptingai buvo dingusi po debesų sluoksniu,monotoniškai birbė varikliukas nešdamas mane vis aukštyn ir aukštyn,kol danguje likome tik tryse,aš,saulė ir mėnulis.Tačiau greitai supratau,kad laisvė ir nepriklausomybė labai slidi sąvoka.Norėdamas pasikeisti pirštines,kad fotkinti būtu patogiau,paleidau vairus,pasidėjau ant kelių gazo rankeną,ramiai ėmiau tvarkytis.Ir staiga kažko mano aplinkoje nebeliko,niekas neužia,nebirbia,nevibruoja,nuostabi tyla ausyse,vien stropų švilpesys,nors imk ir visam pasauliui tautinę giesmę užtrauk.
Pirmoj eilėj apsidairiau,aha...pro debesis šmėkščiojo miesto centras,ačiu Dievui ir, iki šios akimirkos dirbusiam varikliukui,aš-gan aukštai.Va tau ir Laisvė,Nepriklau
somybė.Pasirodo grynam pavidale nieko šioj žemėj nebūna.Viskas-iliuzija.Esi,buvai ir būsi nuo kažko priklausomas.Kaip ir mano atveju.Bac.. ir per vieną akimirka sąlygos
pasikeitė.Tačiau jei esi tam pasiruošęs-nieko baisaus.Persiorentavęs į laisvą skrydi,pasukau namo.Ir dar kartą įsitikinau,kad labai sveika pareiti tūpti su išjungtu varikliu.
Kad neprisidaryti papildomo vargo,gerai apsiskaičiuoti tupimo trajektoriją iš turimo aukščio bei atstumo.Vienas dalykas kai išgungi variklį visai prieš tūpdamas ir kitas reikalas kai reikia sklęsti kelis kilometrus.Pavyko nutūpti 5m šalia mašinos.Virš manęs dar pasisukinėjo Enriko su Robertu ir irgi pasuko link savo pievos.Taip ir nebepasimatėm,nuskubėjom savais reikalais.Šauni gavosi dienelė kovo 11-toji.Kad taip visus metus.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Vilmantas
PUGA
Pranešimai: 1127
Užsiregistravo: 27 Rgp 2008, 09:48
Miestas: Rokiskis

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Vilmantas » 12 Kov 2010, 17:18

Kaip sako: "masterstvo nepropjiosch" :D Tiesa,o kas motorui?

Vartotojo avataras
svajoklis
Pranešimai: 1445
Užsiregistravo: 27 Lie 2007, 10:32
Miestas: Taurage

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė svajoklis » 12 Kov 2010, 17:40

Vilmantas rašė:Kaip sako: "masterstvo nepropjiosch" :D Tiesa,o kas motorui?
akumas isikrove....jau senokas....
Jubiliejus- tai tuomet, kai daug gėlių, o tu dar gyvas.
http://www.youtube.com/watch?v=3P4x3oZOSd4

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 402
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė artistas » 12 Kov 2010, 22:18

Na gal per trumpai kroviau.veliau uzvesdamas ilgai sukau motora saltam ore ir pasilpo.cia nieko nuostabaus.Uzsivedziau nuo masinos akumo,todel ore sansu uzvesti nebebuvo.Kaip nujausdamas visa laika, rinkdamas auksti,skridau pries veja.Matyt per staigiai nuemiau gazus,noredamas uzsimauti pirstine.Vienaip ar kitaip gavosi smagi atrakcija.Visa miesta perskridau laisvu skrydziu stebedamas kaip tirpsta aukstis ir kiek dar liko iki vietos.Jo uzteko su kaupu,dar sukinejausi virs Roberto gyvenvietes.Jie su Enriko tuo metu buvo kazkur i sona nuvare.Tik spejau nutupti tuoj vienas po kito prabirbe virs mano galvos.

Vartotojo avataras
svajoklis
Pranešimai: 1445
Užsiregistravo: 27 Lie 2007, 10:32
Miestas: Taurage

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė svajoklis » 13 Kov 2010, 13:55

artistas rašė:Na gal per trumpai kroviau.veliau uzvesdamas ilgai sukau motora saltam ore ir pasilpo.cia nieko nuostabaus.Uzsivedziau nuo masinos akumo,todel ore sansu uzvesti nebebuvo.Kaip nujausdamas visa laika, rinkdamas auksti,skridau pries veja.Matyt per staigiai nuemiau gazus,noredamas uzsimauti pirstine.Vienaip ar kitaip gavosi smagi atrakcija.Visa miesta perskridau laisvu skrydziu stebedamas kaip tirpsta aukstis ir kiek dar liko iki vietos.Jo uzteko su kaupu,dar sukinejausi virs Roberto gyvenvietes.Jie su Enriko tuo metu buvo kazkur i sona nuvare.Tik spejau nutupti tuoj vienas po kito prabirbe virs mano galvos.
gyveni mokaisi...
kita karta pasikrauk namuose . laikyk siltai o lauke kai salta, uzvedinek is karto nuo masinos. tada turesi rezerva ore...nes raketas neturi generatoriaus. kuris ji ore paklrautu
Jubiliejus- tai tuomet, kai daug gėlių, o tu dar gyvas.
http://www.youtube.com/watch?v=3P4x3oZOSd4

Vartotojo avataras
Enriko
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 25 Bal 2007, 21:26
Miestas: Kaunas

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Enriko » 14 Kov 2010, 21:26

Kelis kartus Stasiuk perskaiciau tavo rasineli. Smagu. Aisku kad truputi gaila kad nesuskridom kartu, mes su Robertu pasidavem i priesinga puse ir dar truputi prie ginduliu pasimalem. Darem du startus. Per pirma skrydi apsalo pirstai tai nusileidom apsilti. Kai skraidem antru kartu, tu jau buvai nusileides. Bet vistiek buvo gera kad kartu sudrebinom paklaipede.O tavo sparna daug kas mate. Tai iki sekancio susitikimo. Manau per artimiausia svente.Linkejimai Valdui.
Nusimato dar vienas naujas pilotas is Gargzdu.
http://www.autovitus.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Aloyzas Liaukus
Pranešimai: 1841
Užsiregistravo: 08 Lie 2007, 10:35
Miestas: Vilnius-Alytus-Mena

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Aloyzas Liaukus » 14 Kov 2010, 21:47

Nuostabus aprasymas ir fainai atsvesta svente !!!
http://www.flyotto.lt
http://www.youtube.com/watch?v=Amm6b-ENPZA

Vartotojo avataras
Mantas
PUGA
Pranešimai: 592
Užsiregistravo: 27 Kov 2007, 16:52
Miestas: Rokiškis
Susisiekti:

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Mantas » 17 Kov 2010, 08:44

Cia biski ne i tema, bet kitos Klaipedieciu temos neradau...
manes paprase pranesti ;-)

Sveiki,
Atkaklumo galia programos dalyvių komanda „Baltija“ ir jos lyderiai Marius Jansonas bei Jolanta Norkienė jus kviečia dalyvauti jų vykdomo socialinio projekto šventėje.

Visą informaciją rasite šiame laiške. Labai prašome persiųskite šią info visiems, kam tai būtų aktualu.
Kovo 27 d. vyks šventė „Klaipėdieti! Atgaivinki savo miesto parką“

Renginio tikslas – sužadinti nostalgiją klaipėdiečiams ir ne tik...
Renginio metu bus talka - planuojame išvalyti parką.

Gros Klaipėdos muzikos grupės. Dalyvių laukia puikūs prizai ir siurprizai.

Labai prašome senų nuotraukų, su poilsio parko vaizdais, galima nuėjus į I.Simonaitytės interneto skaityklą, nemokamai nuskanuos, nuotrauka iškart grąžins. Albumas - puiki dovana Klaipėdai ir klaipėdiečiams visi kartu padarykime tai!

Data – 2010-03-27
Laikas – 10.00 iki 17.00 val
Talka 10.00 – 13.00
Švente, pramogos 13.00 - 17.00

Renginio vieta – poilsio parko teritorija, adresu H.Manto/Pušyno g.
(sustojimas - Klaipėdos Universitetas)

Su Meile Klaipėdai,
Pagarbiai
Iniciatyvinė grupė: Marius Jolanta Rimantas Lina Rimute Rita Marius Inga

kontaktinis asmuo:
Marius Jansonas 8 686 30343 ir Jolanta Norkiene 8 686 85468

apie parką ir projektą straipsnis Vakarų ekspresas Jurga PETRONYTĖ "Atgimimas į parką ateis su pavasariu" 2010 m. vasario 13 d.
http://www.ve.lt/?data=2010-02-13&rub=1 ... 1266001894" onclick="window.open(this.href);return false;

Kviečiame prisijungti prie facebook-e grupes "Klaipėdieti! Atgaivink savo miesto parką" ir pakviesti kitus savo palaikymu, pasiūlymais, diskusijomis .
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/gro ... 264&ref=mf" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 402
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė artistas » 23 Kov 2010, 09:41

Ei,Klaipeda,skrendam savaitgali potvyniu fotografuoti.Vakar prie Minijos buvau,grazu paziureti.Rodos visa Lietuva sumete i Minija ledus,siuksles,medzius ir paskelbe svaros akcija.Snioksdama,gurgedama,burbuliudama,upe su kroviniu ant peciu,tarsi greitkeliu,skubejo pro mane.
http://img684.imageshack.us/img684/9483/20100322007.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://img511.imageshack.us/img511/7820/20100322023.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Tikrai verta sita gamtos selsma pamatyti is virsaus.Jei bus oras planuoju savaitgali

Vartotojo avataras
Enriko
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 25 Bal 2007, 21:26
Miestas: Kaunas

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Enriko » 03 Bal 2010, 21:57

Siandien buvo suskristas marsrutas Endrejavas - Klaipeda. Du sparnai-Donatas ir Enriko. Pakilom is pievos ties degaline prie autostrados. Atstumas 32 km.Vejas siaurinis 4-8. Bet visai nieko. Ispradziu gavom truputi lietaus bet neuzilgo jis mus paliko. Vidutinis greitis gavosi apie 30 km. Prie Klaipedos mus jau pasitiko vakaru vejas. labai smagiai suskridom. Rytoj vel planuojam po pietu Ginduliu aero startuoti.Grazaus visiem Sventu Velyku ryto.
http://www.autovitus.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;

Skelbti atsakymą