VAKARU LIETUVA !

Kas ir kur Skraido
Skelbti atsakymą
ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė ValdasK » 18 Geg 2009, 12:06

Pavydas ima, žiūrint į nuliovą įrangą :?
Ko neįdedi mūsų skraidymų? Mačiau ore fotkinai. Norėčiau pamatyti, kaip išėjau :roll:
Ir artistas, ko tai, tyli :|

Vartotojo avataras
Enriko
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 25 Bal 2007, 21:26
Miestas: Kaunas

Standartinė Enriko » 18 Geg 2009, 12:22

Tai as ir leidziu pirmiau jam ideti, tada bus nuoseklesnis pasakojimas.

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Standartinė artistas » 18 Geg 2009, 12:59

Paveikslėlis

Kiekviens prisedimas atima laiko,o jis siuo metu pas mane limituotas,todel ir uzdelsiau su sestadienio skraidymu aprasymu.Ir dabar rasysiu trumpai.Jau 9val buvau sutartoje vietoje-ant mazos kalveles prie Romu gyvenvietes.Mums su Mindaugu berenkant irangas,pasirode trumpam Robertas virs namu su naujuoju melynu sparnu.Bet islekes is trobos Valdas grumodamas greitai ji nuvijo.Juk daugelis dar miega.Po kiek laiko pasirode profesorius Algimantas.Manau greitu laiku turesim savaji musu vidaus motoreliu gydytoja.Sake pusvelciui keis susidevejusius voztuvus,perpils tepalus,dar sake kad geriau trauktu,kazkoki suntavima atliks.Nuotraukoj jis tolimesniam plane tampo sparna.
Paveikslėlis
Kol sulaukem Valdo ir Enriko pasirode.As jau nebeiskenciau nes buvo 11,30 pakilau ir is virsaus stebeju kaip vyrai ruosiasi skrydziui

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Standartinė artistas » 18 Geg 2009, 13:22

Gavosi pauze prie kompo,bet vel tesiu toliau.Savo,o veliau ir kitu startus pavadinciau"suk suk rateli arba Fygaro cia,Fygaro ten.Vejas greiciau keite krypti nei as pasiruosdavau startui.-ech,gaila nera kameros-atsiduso Valdas.nemirtingas filmas butu jei paleistum pagreitintai.Apie 8kartus apsisukdavau su visa iranga paskui veja.Bet pakiles pasijauciau devintam danguj.Pavasaris spindejo visomis zemes spalvomis.Nuvariau prie juros,ten prie vienos sodybos pamaciau keista zenkla.Ko gero dar pries mums atsirandant,laaaabai dideliam vabalui issijunge motorelis ir vargselis
teskesi ant nugaros.
Paveikslėlis
O jura kaip visada,plati,gili,banguojanti,grazi
Paveikslėlis

Smagiai pasiskraidem,Enriko buvo isvares velniazin kur,o as turejau vakare spektakli tad nusiemiau anksciau.Dar spejau su kompanija isiamzinti.Pasirodo jie veliau apsiraminus orui,dar kilo.Vienas is ju(Valdas) geriau butu pasedejes ant zemes.Supainiojo vejarodes prieki su uzpakaliu ir parvare pavejui merso greiciu tupti.Tada jau supainiojo kur jo paties priekis o kur uzpakalis.Propas-v drebezgi,bet pats sveikas,atlaike.Tai va kaip reikia apsidrausti ir ne vien tik vejarode pasityketi
Paveikslėlis

Grizau po spektaklio velai vakare isdziuvusia burna,o cia mano Bosas staigmena pateike.Lauke su buteliu alaus

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Enriko
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 25 Bal 2007, 21:26
Miestas: Kaunas

Standartinė Enriko » 18 Geg 2009, 13:47

Ir taip. Ant to kalniuko ties Romais vejas iš mūsų tyčiojosi. Tik Valdas atsuka sparna prieš ji, pergazuoja, o jau tas išdykelis pūčia iš kitos pusės. nespejom sparna tasyti iš vienos puses į kitą. Bet vistiek Valdas sujame ir pakilo. Padares zonduojanti maršrutą iki jūros, parsiėrė prieš vėja. Pasiskraidem po viena ir kiek vieliau i vakarą , Mindaugas, ValdasK ir as nuskridom link jūros.

Paveikslėlis

tai tokius vaizdelius pamačiau pirma kartą

Paveikslėlis

Mindaugas nuskrido giliau į jūrą, o mudu skraidėm papludimiu

Paveikslėlis

ir suteikėm paplūdimio lankytojams išskirtinę progą mumis pasidžiaugti

Paveikslėlis

Ðitokias vilas pamačiau šalia paplūdimio

Paveikslėlis
Paveikslėlis

O Melnragės aikštelėje siautėjo baikėriai
Paveikslėlis
Paveikslėlis

ValdasK prilinksmines paplūdymyje jaunųjų porelę, aš kuopose pasislėpusias, pasukome namolio.

Paveikslėlis

Ačių valduiK ir visai kompany už ši nuostabų pasiskraidymą. Puikus ekskursas po pajūry.

Vartotojo avataras
Minde ppg
Pilotai
Pranešimai: 615
Užsiregistravo: 26 Bir 2007, 20:47
Miestas: Vilnius

Standartinė Minde ppg » 18 Geg 2009, 17:24

Kokie saunuoliai...
Kaip grazu...
Kaip noriu...

ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė ValdasK » 18 Geg 2009, 18:05

Minde ppg rašė:Kokie saunuoliai...
Kaip grazu...
Kaip noriu...
WELCOME! :D

ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė ValdasK » 18 Geg 2009, 18:23

artistas rašė: ...Vienas is ju(Valdas) geriau butu pasedejes ant zemes.Supainiojo vejarodes prieki su uzpakaliu ir parvare pavejui merso greiciu tupti.Tada jau supainiojo kur jo paties priekis o kur uzpakalis.Propas-v drebezgi,bet pats sveikas,atlaike...
:lol: :lol: :lol:
Stasiuk, tu NETEISUS!
Nereikėjo man sėdėti!
Reikėjo geriau "įkalti"- būtų bent jau aišku, dėl ko taip padariau :lol: .
O čia, nors ir blaivas, kaip "kiaulė", bet savijauta buvo, kaip gerai įgėrusio. Ir dabar mintyse prasukdamas įvykį, negaliu suprast, o tuo labiau paaiškint savo veiksmų! Viską dariau priešingai, nei reikia: nuo "a" iki "z". Kaip specialiai- "šou".
Matyt paveikė Roberto alus, kurį po to išgėriau :lol:
Ðiaip jau visą savaitę "ėjau" į tą įvykį: pamenat, kaip sėdau ant žemės. Tai buvo preliudija, perspėjimas man.
O dabar propo gaila- nebepataisomas :cry: :cry: :cry: . Kaip sako, "sam durak"!
Manau, kad dabar man vyksta antramečio ("čiainiko") sindromas. Kai galvoji, kad jau daug moki, o iš tikrųjų patirties- nulis. Atsipalaiduoji, cirkiniesi, o čia ir laukia paleistuvė "trauma"!
..o taip savim džiaugiausi, kad mano motoriuko lankai dar (dabar jau buvo) nelankstyti... :oops: :cry: :cry:

ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė ValdasK » 18 Geg 2009, 18:49

artistas rašė:...Grizau po spektaklio velai vakare isdziuvusia burna,o cia mano Bosas staigmena pateike.Lauke su buteliu alaus
Paveikslėlis
Nu kietą "sabutylniką" turi
:lol:

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Standartinė artistas » 18 Geg 2009, 20:31

Nenusimink,jau as rodos toks atsargus,o pameni?Ir lankai per viena akimirksni i kvadrata issilankste,ir propas per keliasdesimt metru sipuliais isskraidziojo.O su vejarode,sunus papasakojo,kaip ir pas juos chebra yra issidurusi.Tada pasiuvo su didele rodykle,kuri dubliavo rankove ir papildomai rode vejo krypti.

Skelbti atsakymą