Puslapis 11

ULOPF konferencija

Parašytas: 20 Vas 2010, 23:43
Ricardas
Tokie tai ten , ULOPFe reikalai diskutuojami.
http://81.16.238.227/forum/viewtopic.php?f=3&t=606" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: ULOPF konferencija

Parašytas: 22 Vas 2010, 13:13
Reno
Kai kurie nerimauja, kad pernai nebuvo ULOPF konferencijos ir siemet dar neaisku, kada ji bus. Zadama, surengti, kada bus baigti naujieji federacijos istatai.

Re: ULOPF konferencija

Parašytas: 22 Vas 2010, 23:39
Ricardas
http://www.paramotors.lt/index.php?opti ... Itemid=166" onclick="window.open(this.href);return false;
idejau projekta ULOPF istatu. parsisiuntimui.

Re: ULOPF konferencija

Parašytas: 21 Bal 2010, 16:08
Reno
Sestadieni (balandzio 24d) Vilniuje vyks LAK konferencija (http://www.aeroclub.lt/lt/index.php?psl ... protokolai" onclick="window.open(this.href);return false;).
PPG-istu "frakcijai" skirtos dvi vietos. Kadangi Normantas negali, ieskau savanorio, pasiryzusio "atstovauti" klubo prezidenta.

Re: ULOPF konferencija

Parašytas: 21 Bal 2010, 22:32
Aloyzas Liaukus
Deleguojam antruoju atstovu Viktor Buro.

Re: ULOPF konferencija

Parašytas: 22 Bal 2010, 13:57
Kęstutis M
Jei Buro negalės galėsiu aš

Re: ULOPF konferencija

Parašytas: 23 Bal 2010, 10:39
Reno
skorpijo rašė:Jei Buro negalės galėsiu aš
Aciu, Kestuti, uz iniciatyva. Viktoras, deja, dalyvauti negal, tad visos viltys i Tave!

Re: ULOPF konferencija

Parašytas: 04 Geg 2010, 18:14
Kęstutis M
Atgarsiai po konferencijos

Pasisakė federacijų atstovai

Oro balionų atstovas pasidžiaugė , kad ir krizės metu buvo įsigyti nauji sportiniai balionai. O Lietuvoje šiais metais pirma karta vyks moterų pilotuojamų oro balionų čempionatas. Daug buvo išsakyta nepasitenkinimo aeroklubo tarybos veikla.
Paveikslėlis

Sklandytajai pasidžiaugė pagausėjusiu bendraminčių ratu, bet sumažėjo moterų besidominčių šia sporto šaka, įsakytas susirūpinimas dėl apkarpytos oro erdvės ir vis plečiamų CTR ribų.
V.Sabeckis
Paveikslėlis

Lietuvos parasparnių federacijos atstovas pasidžiaugė pagausėjusiu sportininkų skaičiumi ir surengtais sporto renginiais. Iškilusi didžiulė problema dėl gausėjančio Lietuvoje išvilktūvų skaičiau, kurie jau ne karta vos neprivedė prie katastrofos, nes ultralengvųjų lėktuvų pilotai nemato ištempto troso, o apie susiduriamo su trosu pasekmes jau mes puikiai žinom iš Grušnio tragedijos.
Paveikslėlis

Kauno Dariaus ir Girėno aerodromo atstovas A. Žentelis papasakojo apie pogrindinių jėgų norus paversti šį aerodromą gyvenamųjų ir komercinių istaigų rajonu.
Paveikslėlis

Pasisakė ir ultra lengvųjų ir moto-parasparnių federacijos atstovas, jis pasidžiaugė skrydžiais aplink Lietuvą, aplink Baltijos jūrą. Pasidžiaugta A. Akramo ir M. Skruodžio pasiekimais pasaulio motorizuotu parasparnių čempionate.
Paveikslėlis

Buvo balsuota dėl naujos aeroklubo koncepsijos ir buvo priimtas sprendimas, kad bus einama prie tokios Aeroklubo struktūros kaip ir daugelyje pasaulio šalių: Aeroklubui galės priklausyti ne tik federacijos, bet ir fiziniai asmenys.
Paveikslėlis

Šiuo klausimu pasisakė ir garsus Lietuvos aviatoriai
Paveikslėlis


SVARBU MUMS
Buvo išsakyta nepasitenkinimas BTA draudimu, nes po incidento, kai reikėjo atgauti draudiminius pinigus reikėjo nueiti kryžiaus kelius. Bendrovė registruota Latvijoje, ir viska aiškintis su Latvijos ofisu , o iš ten sakė juokingi pasiteisinimai ateina ir dar viskas latviškai, tad atgauti draudiminius pinigus buvo labai sunku ir užtruko kelis mėnesius.