Varikliai

Skraidymo įranga,Eksesuarai,Remontas
Paramotors and Paraglidig equipments
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Valdas
Pilotai
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: 06 Gru 2005, 09:32
Miestas: Utena

Standartinė Valdas » 21 Rgs 2007, 07:24

liotcik rašė:
Valdas rašė:
Del JPX kainos lietuvoje - cia kazkas rase pilno komplekto, o ne pliko motoro, kaina.
Ka tik gavau atsakyma is Cors-Air USA dilerio:

The prices are for the engine complete with muffler, reduction, carburetor
and air-box (air filter)

Best regards,
Alex Varv
Aero Cors-Air USA INC.

Taip kad "nenado lia lia" . Vienintelis dalykas kuris mane baido nuo sito motoro yra svoris. Jei planuociau paskrist dviese ar pan tada, viskas butu aisku. Gal kam reikia Cors air, ten siulo nuolaidas jai jami pora. Atsiusciau.
Rasydamas "plikas motoras" tai ir turejau omeny, o komplektas - tai ir propas, pakaba, titaniniai lankai (lietuvoj su jais dauguma skraido)... imk ir skrisk

O saip - nesu JPX atstovas, tik fanas :)

Pernai St Hilaire maciau JPX pristatinejo kazkokius mazesnius variklius nei M25. Bet kas per daiktas - nepakomentuosiu.

Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5603
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Standartinė Ricardas » 21 Rgs 2007, 07:48

is praktikos galiu pasakyt kad Raketas yra tramplynas i JPXa . Jei tik pinigai leidzia, imk tik ji.Dar nemaciau supjauto JPX , kad ir kaip su juo skraido.Atrodo neuzmusamas motoras .O ju jau kelios desimtys skraido Lietuvoj.Jau keletui pilotu sakiau kad negaistu laiko ir pirktu JPXa, bet .... Po metu keisdavo.
Mano svoris 70 kg. nesioju ta motoriuka be vargo.Deka galingumo ,tai pora kartu laidu nenukabinau ir pats nepasikabinau.Galingumas reikalingas ir kylant is nedideles aiksteles....

ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Standartinė ValdasK » 21 Rgs 2007, 08:19

Valdas rašė:Del JPX kainos lietuvoje - cia kazkas rase pilno komplekto, o ne pliko motoro, kaina.
nu, Valdai, tu kaip ta moteris- negali pakęsti kitos su tokia pat suknele. Nemėgsti kitų su tokiu pat vardu, kaip tavo? :D

Jei rimtai, tai VALDAS (mano bendravardis) teisus. Aukščiau aš rašydamas apie kainas Lietuvoje, paminėjau pilno komplekto kainą.
Mano kolega praeitais metais nusipirko "nuogą" JPX25 čia iš "lietuviškų" dilerių už 1900 EUR. Po ilgų konstravimų pakilo tik prieš pusę mėnesio. Kai reikia kiekvieną detalę atskirai surinkti ir pagaminti, užima nemažai laiko, o ir pinigų vis tiek nemenkai kainuoja. Gerai dar, kad jis iš to konstravimo ne ką mažiau malonumo gavo, kaip iš paties skraidymo :lol: . Ir dar gerai, kad netoliese buvo pilnos kopmplektacijos tokių pat jėgainių (pvz., mano)- tai galėjo bent daug ką pačiupinėti, kopijuoti arba net iš karto tobulinti. Pavyzdžiui, darant pakabinimo sistemą (aukštą), iš kur žinoti rėmo palenkimo ir pasukimo kampus? Pasukti jie, beje, nevienodai- pasirodo, tikslu sumažinti variklio sukimo įtaką skridimo trajektorijai....

Vartotojo avataras
ArunasG
Pilotai
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: 19 Geg 2006, 10:34

Standartinė ArunasG » 21 Rgs 2007, 08:24

Aha, isrisau. Busiu Cikagoje kita savaite. Rajona kur yr dileris JPKsu zinau, tai lenku rajonas Bervinas . Padarysim taip nupirksim kokius penkis motarus ir parduosim Gintarui, jeigu jisai nipirks tarpusavyje isidalinsim pasikeisim i naujus. A muitas kiek, kuris cia muitininkas tarp musu.... .
Arunas.

Vartotojo avataras
ArunasG
Pilotai
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: 19 Geg 2006, 10:34

Standartinė ArunasG » 21 Rgs 2007, 09:12

Evaldai brangusis, Top 80 visai sipatikas jau kalbejom. Viskas tenai daug maz gerai ir kas idomu kad lengvesnis pusiau nei JPKsas. Trumpai tariant tai pigesnis turi but per pusiau. :wink:
Arunas.

ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: topas

Standartinė ValdasK » 21 Rgs 2007, 09:17

Evaldas rašė: Liotcik, as tau pasakysiu tik viena argumenta, kodel verta rinktis paramotora su TOP80 motoru is Miniplane - jis pagamintas ne garaze, o normalioj gamykloj. Dar reikia argumentu?
Na, nežinau, kuom šis argumentas stiprus. Kad didelė gamykla ir daug pagamina, gali reikšti ir kad sunku sukontroliuoti. Tos nedidelės įmonės tai ne tas pat, kaip mūsų kolūkiečio garažėlis. Galima įsivaizdavimui palyginti Maxima ir ekskluzivinių kokybiškų prekių parduotuvėlę.

Ðiaip tai, tavo motoriukas (po vardu fotkė) labai jau simpatiškas ir, manau, lengvas. :D

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Standartinė Raimucka » 21 Rgs 2007, 09:29

........ Vienintelis dalykas kuris mane baido nuo sito motoro yra svoris. Jei planuociau paskrist dviese ar pan tada, viskas butu aisku. Gal kam reikia Cors air, ten siulo nuolaidas jai jami pora. Atsiusciau.
Liocikai nesupyk...bet argumentai tavo man juokingi - "Baido sito motoro svoris" - nesuprantu tu su juo zadi grybauti eiti ar skaridyti ? :lol: pilnai sukomplektuoto JPX paramotorio svoris su tusciu baku 26 kg, toliau priklauso kiek kuro i baka pilsi.Toks Paulius is is Kauno pries pora menesiu nusipirko JPX. tai jo svoris isviso 60kg turbut nesiekia. Kyla biciukas i dangu ant laisvu gazu :D ir motoro svoriu nesiskundzia :) Mano pacio svoris yra 80 kg ir pradejau skraidyti su Raketu. Kelimus turedavau nuo 0,5 iki 1,5 m/s Raketu tikrai nedrysciau peikti - tai labai gera mokykla pradedant skaridyti paramotoru. Jei piloto svoris nevirsija 75 kg pilnai pakanka su juo skraidyti. Aisku apetitas kyla bevalgant. Dabar skaraidau su JPX . Neesu as svoriu kilnotojas bet man su juo vaiksciuoti ir startuoti jokiu problemu nekyla.
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Vartotojo avataras
Valdas
Pilotai
Pranešimai: 103
Užsiregistravo: 06 Gru 2005, 09:32
Miestas: Utena

Standartinė Valdas » 21 Rgs 2007, 09:39

ValdasK rašė:
Valdas rašė:Del JPX kainos lietuvoje - cia kazkas rase pilno komplekto, o ne pliko motoro, kaina.
nu, Valdai, tu kaip ta moteris- negali pakęsti kitos su tokia pat suknele. Nemėgsti kitų su tokiu pat vardu, kaip tavo? :D
quote]

Baik tu. Valdas Valdui akies nekerta :) Tiesiog patingejau paziureti kas rase komentara, tai ir parasiau - kazkas, sorry :oops:

ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: valdui

Standartinė ValdasK » 21 Rgs 2007, 10:02

Evaldas rašė:ValdaiK, as kalbu apie visos konstrukcijos patikimuma. Ar tu man nori irodyti, kad garaze galima izdrozti kokybiskesni daikta nei specializuotoje gamykloje?
Na, nepyk, bet šioje vietoje mūsų nuomonės iš tikro skiriasi. Turėjau aš ir didelę gamyklą, turiu ir mažą. Didelei gamyklai, kad išgyventų, reikia didelės apyvartos. Tuomet pamini daug svajonių, vardan apyvartos. O mažos įmonės rankos laisvos staigiai kažką keisti, tobulinti, atidžiai surinkti. Ir nereiškia, kad jie turi turėti visas reikalingas stakles, kas, beje, irgi suriša rankas pokyčiams. Atskiras dalis gali gaminti atskirose, kad ir didelėse įmonėse, tik pasirinkdamas, kuri ką labiau sugeba padaryti. Ir dar kokybės labai griežtai gali pareikalauti.
O didelėje gamykloje:
-kokybė yra vidaus reikalas, ir pačių galvos skausmas. Taip griežtai, kaip svetimas, iš savų neišsireikalausi (čia plati atskira tema, neverta jos čia eskaluoti);
-stakles specializuotas jei jau pirkai, tai prie jų ir derinsi viską- kardinalių pakeitimų negali greitai daryti;
-prie staklių ar surinkime stovi ne tu, ne tavo gabus protingas kolega, o asmuo, kuris žino kada kokią knopkę spausti, o visa kita jam neįdomu;
-jei sugalvoji kardinaliai pakeisti, pabandyk tai padaryti didelėje gamykloje- užims metus ir ne vienus. O "garaže" tikrai ne durnesni piliečiai, nei prie staklių knopkės stovintys, per mėnesiuką stebuklą padarys.
-na, ir taip toliau, argumentų turiu sočiai iš savo(!) patirties.
Nedidelių įmonių klientai yra stiprios įmonės, kuriems reikia unikalaus, išskirtinio kokybiško daikto. Didelės gamyklos tam ir yra didelės, kad darytų "širpotrebą" plačiosioms masėms.

Tuom aš nenoriu nuvertinti TOP80 (kaip minėjau, jis visai man patiko). Aš tik paprieštaravau, kad didelė gamykla galėtų būti lemiamu argumentu renkantis.

Vartotojo avataras
ArunasG
Pilotai
Pranešimai: 580
Užsiregistravo: 19 Geg 2006, 10:34

Standartinė ArunasG » 21 Rgs 2007, 12:10

Ai darosi idomu cia su Jumis "bazara" padaryt. Jo , kiek motoruku typu mes naudojam - vartojam. patys matot JPKsai uzima didziausia dali musu parko, toliau Simuniniai eina gerai, save pateisino raketistai, nepamenu kas su Solais skraido. A va su topiniu 80 tu Evaldai tave maciau, tiesa. Kolei stiprus esame keliame kiek pakeliame ir 40kg. kai nori skrist pakelt problemu ner. Renvis ir kelis iskeltu, man vieno pusantro JPkso pakelt uztektu. O va dukrai niolikmetei rekomenduociau topini 80 jai tikrai butu kaip tik. Tik galvoju kodel Evaldas taip pasake motaro kaina, kuri nera simpatiska, pagal jo matomai gamybai panaudotas medziagas. Regis pamenu aliuminio remas, kuris nuo titaninio remo skiriasi kaip dangus ir zeme, kainomis. Gintaras uz galvos susiemes kaip brangsta titanas, o gal neteisybe sako. Trumpai drutai, kolei nebus konkurencijos rimtos irangos ir sudetiniu daliu paramotaru musu, toliai mes cia diskutuosim, bo babkes kainuoja sakyciau rimtas. O tokioj saly Kaip JAV kur JPKksas naujas tik motaras kainuoja 2650$, ir mano pazystamas priziuredamas senuka uzdirba tenai $ 3000. ka cia daugiau Jums pasakoti visi zinom patys visur isvazineje. O cia Lietuvoje bananu saly isigyji paramotara kaip antara automobili ir dusaujam kai kurie. As pvz. dusauju del propo kurio niekur negaliu nupirkt ir uz pinigus. Gintaras sakesi kad mediena pabrango ir propai pabrange, na kur tie pabrange propai blyn nupirksim ir pabrangusi. Ir gerai kad pasivadine bendraminciais vieni kitiems dar pagelbejam ivairiais paramotoriniais klausimais, lengviau pernesam ivairius gedimus ir nesusipratimus su musu jegainemis. Va su sparnais tai pasaka, gamintoju afigenai, spalvu pasirinkimas pakankamas, jokiu problemu. Nu ziuresim kas darosi su JPksais ameriki Cikagoje Bervino vietoveje. Bet siaip logiskai galvojant Italija - Cikaga - Lietuva nerimtai cia kazkaip isrodo. Visa problema su titanu, kuris pasiteisino, bet man patinka Jurgio aliuminines apsaugos, pagamintos gan simpatiskai. Tai pabaigai kaip darom, klausimas lieka...... :wink:
Arunas.

Skelbti atsakymą