VAKARU LIETUVA !

Kas ir kur Skraido
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Enriko
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 25 Bal 2007, 21:26
Miestas: Kaunas

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Enriko » 06 Geg 2010, 07:08

Nu pizdec,- atleiskit. Va cia tai jau sunervinai. Seile net istyso beskaitant tokius malonumus. Dar karta ir dar karta skaitau.
Viskas apsiverte aukstyn kojom.Ka man dabar daryti?
http://www.autovitus.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;

viktorio
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 22 Kov 2008, 12:11
Miestas: Kaunas

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė viktorio » 06 Geg 2010, 08:26

ValdasK rašė:Joooo!
Laukiam daugiau tokių inspektorių!
Kažkokie naujų laiku modernūs inspektoriai:
ne tik kad nereikalavo pakyšos, atvirkščiai. Ir butelį atsivežė ir net pavalgydino badaujančius.
O svarbiausia, lyg to dar būtų per mažai, suorganizavo intriguojantį "šou".
Tiesiog- gastroliuojantis cirkas..., oi atsiprašau, labdaringa revizija (geras naujadaras? Du tarpusavyje nederantys žodžiai viename. "All in one")
Taigis...
Dar iki šiol galvoju, kuris komponentas kokią dalį įtakos turėjo tam keistam, ypatingam jausmui:
naujasis Aliaus sparnas APCO Force ir motoriukas SKY 100.
Jausmas, lyg slysčiau pūkais. Motoriuko garselis vos ne kaip mano kambario ventiliatoriaus, sparnas....uuhhh...
Pradžioje nepatikimiausiai atrodė motoriukas- garselis "slobnas", kaip nebrendylos. Pabandžiau prieš startą trauką: "nu blyn, teks daug bėgti"- pamaniau.
Apsirikau!
Dabar galvoju, ar čia sparnas taip greit kelia, ar motoriukas- užslėptas talentas?
Ypač patiko, kai jau atitrūkęs nuo žemės spustelėjau akseleratorių- kaip šovė į viršų, atrodė, kad stačias lipu.
Na, o kai atleidau trimerius ir šiaip ne taip susigaudžiau vairų pakeitimą...prasidėjo tikroji pasaka.
Pirmu bandymu, dar labai nedrąsiai, bet akivaizdžiai pajutau valdymo ypatingą lengvumą ir nenusakomą paklusnumą.
Į viražus įeina, rodos, vos tik pagalvojus, be jokių pastangų.
Ai, humoras: Aloyzas sugalvojo nulėkt iki jūros pasižvalgyt, pafotkint. Oooo, galvoju, kol jis nuskris ir grįš, bus nuobodu- reik palėkt iki namų alaus atsinešt (netoli visai).
Aš gi žinau, kiek laiko užtrunka toks suskraidymas- man tai kasdiena.
Grįžtu su alum- Alių matau prie pajūrio miškelio. Aaaaii, dar nenuskrido..... Susirandu vietą patogiai įsitaisyti, atsikemšu alų, žvilgt į jūros pusę- o Alius jau čia leidžiasi! :!:
Susirūpinęs klausiu: "kas nutiko, ko nebeskridai prie jūros?" Sako: "tai kad man jau ten ir atsibodo. Ir panardžiau palei jūrą, ir pafotkinau..." :shock:
:shock: (čia man akys ant kaktos).
Nepatikėjau... Patikrinau fotiką- akurat, yra krūva nuotraukų...! :shock: :roll:
Tiesa, specialiai lėkiau prieš pirmą Aliaus pakilimą atsinešt fotiką, kad padaryt nuotraukų į forumą su Alium. Ir tik tada, kai jis jau pradėjo leistis, atsiminiau, kad reikia fotografuoti. Visą tą laiką išsižiojęs stebėjau Aliaus viražus ir kaip dirba sparnas- net seilė ištįso. Tie sparnų tiktai galiukai taip seksovai užsilenkia gaubteliu vairuojant! ...mmmm :D
Alius lakstė tai šen, tai ten kaip patrakęs, nespėjau žvalgytis- greitis, nerealus. Ir tai dar be spydo!
Be proto greičio nedievinu, esu gana atsargus. Bet, skrendant gerokai didesniu greičiu nei įprasta, su šituo sparnu atleistais trimeriais jaučiausi jaukiai ir saugiai, net prie žemės, o greitis net užbūrė- patiko.
Antrą kart man kylant išjungė vėją- štilius. Alius laksto aplink garus pūsdamas- bando nustatyti kryptį. Aš jau noriu suktis į priekinį startą, o jis mane ragina kelti atbuliniu. "Durnas"- galvoju, "kaip aš jį pakelsiu?".
Šast, ir stovi virš galvos!
Net nepatikėjau, ir... nekilau :D
Teko kartoti. Tas pats kilimas, beveik, kaip ir su vėju.

Na, apie paskutinį nusileidimą aš gal patylėsiu: turiu "aloyzinį" sindromą. Kai Aloyzas šalia- įtikiu jo teorija apie vienintelio arčiausiai startavietės augančio augalo traukos dėsnį.... :oops: :? 8) :roll:

citata:
atvirkščiai. Ir butelį atsivežė ir net pavalgydino badaujančius.

O tai tau Valdai zvejoti ne motais ?
ir svecius pavaisintum zuvimi ir paciam butu....ar geriau is maximos pirkti ? :D
del ko tada ta jura zemaiciams !!!

ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė ValdasK » 06 Geg 2010, 11:45

O ko ne "dėdė KLOUNAS"?! :lol:
(foto iš "šou" programos Klaipėdoje)

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Enriko
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 25 Bal 2007, 21:26
Miestas: Kaunas

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Enriko » 06 Geg 2010, 17:58

:D geras dede klounas.
http://www.autovitus.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Kęstutis M
MadPilots™
Pranešimai: 2716
Užsiregistravo: 29 Sau 2007, 11:36

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Kęstutis M » 06 Geg 2010, 21:30

ValdasK rašė:O ko ne "dėdė KLOUNAS"?! :lol:
(foto iš "šou" programos Klaipėdoje)

Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis

Ir kada profai atpras skraidyti su ragais
NUOTYKIAI DAR LAUKIA!!!
http://www.MadPilots.lt" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ulopf.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Aloyzas Liaukus
Pranešimai: 1841
Užsiregistravo: 08 Lie 2007, 10:35
Miestas: Vilnius-Alytus-Mena

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Aloyzas Liaukus » 06 Geg 2010, 22:16

Valdai grazus aprasas, o cia kelios foto

Perdavimas regaliju

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Kaifas
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

VAldo aero

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

taip kaimynai ginasi nuo Valdo

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

visai gerai!!

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Siek tiek pasismaginom

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Romantiska vakariene

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
http://www.flyotto.lt
http://www.youtube.com/watch?v=Amm6b-ENPZA

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė artistas » 17 Geg 2010, 14:11

Vakar jau trečia diena kaip vyko Palangos sezono atidarymas.12val prie tilto turėjo prasidėti Žirgų lenktynės,kur simboliškai ir aš, mano rėmėjo prašymu,privalėjau pasisukioti virš jų.Gavau leidimą įvažiuoti į pliažą,tai ir kilau visai šalia savo mašiniuko.Žinojau,kad po pietų užkils vėjas,tai pradžios laukiau kaip ant adatų.Pasiskambinau į Palangos skrydžių centrą,gavau leidimą,bet perspėjo;14.30val per jūros pusę leisis keleivinis laineris.O startas kaip tyčia užsitęsė,tai pakilau šiaip apsidairyti,apšildyti varikliuką,belaukiančius žmones pralinksminti.Nedažnai būna tokia galimybė,paskraidyti virš Palangos tilto.Apskraidžiau visą Palangos pliažą,prigasdinau žvejus ant tilto,o vienas mesdamas dugninę,vos manęs vietoj plekšnės nepagavo.Eikit sau,varau aukščiau.po 20min nusileidau,įsimečiau fotiką ir vėl į orą.O žirgai pliaže vis dar sukosi rate.Praskraidžius 40min galu gale nuo tilto link Šventosios palei jūrą kaip patrakę paileido burelis žirgų.Nenorėdamas jų gąsdinti,laikiausi per atstumą.bet pavyti juos jau įibegėjančio vėjelio sąlygom-beprasmiška.Tik šiaip,pamalonindamas šefą,norėjau pakliūti į filmuojanąių kamerų objetyvus.Vėliau,žiurėdamas ir LNK ir tele-3 ir baltijos tv,savo sparno kaip ir ausų-niekur nemačiau.Būtų šefas sumokėjęs tam tikrą sumelę už reklamą,visada prašau ir ko gero pirmam plane figuruočiau.Jo visur pinigai pinigėliai.O man ką?Nusispjauti,smagu ir tiek.Pafotkinau iš skrydžio kelis momentus.Pažiūrėkite
Paveikslėlis
Paveikslėlis
reta galimybė pasisukioti tokioj vietoj
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Taikau į dešimtuką

Mindaugas
MadPilots™
Pranešimai: 880
Užsiregistravo: 15 Bir 2007, 11:38
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Mindaugas » 17 Geg 2010, 14:49

Maciau vakar per Lietuvos ryto televizija. Toyota uzrasa matesi - gali sefui sakyti, kad per TV rode.
Galejai bent ranka pamojuot :D
http://www.lrytas.lt/videonews/?id=12740269011273998232" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė artistas » 23 Geg 2010, 22:19

Šeštadienio rytą Klaipėdos aviaskadrilėjiš kiaušinio išsirito dar vienas paukštukas su propeleriu už nugaros.Gimė labai lengvai be jokių sąrėmių,skausmų jį gimdžiusiam
Matyt dar kiaušinyje mintyse prarepetavo visa savo pirmojo skrydžio eigą,nes pakilo sklandžiai,greitai iš pirmo bandymo.Apskridės ratą ir nusileidęs,vėl procedūrą kartojo iš pradžių.Sako viskas įvyko taip greitai,nespėjau dorai susigaudyti.Zenono varikliukas jau ant kitos kupros dainas dainuos.Neblogas duetas,nes paukštukas tai muzikantas.
Paveikslėlis
Dvelkė lengvas š.rytų vėjelis,leidęs pasikelti sparna atbuliniu startu
Pasikėlė%20 Paveikslėlis
Ir tarsi šimtą kartų tą daręs išskrido
Paveikslėlis
Apskrido"dėžutę"kaip priklauso pirmam kartui ir šveniai nutūpė
Paveikslėlis
Dar vienas sparno brolis mūsų šemoje VALIO!!!

Vartotojo avataras
Enriko
Pranešimai: 698
Užsiregistravo: 25 Bal 2007, 21:26
Miestas: Kaunas

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Enriko » 24 Geg 2010, 07:23

I kandidatus ji, i kandidatus!
http://www.autovitus.lt/" onclick="window.open(this.href);return false;

Skelbti atsakymą