VAKARU LIETUVA !

Kas ir kur Skraido
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5597
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Ricardas » 06 Bal 2010, 12:06

Ricka 2 apskraide pajuri.Gerai jau-Pamary

Paveikslėlis
By buckis, shot with Canon DIGITAL IXUS 850 IS at 2010-04-06

Paveikslėlis
By buckis, shot with Canon DIGITAL IXUS 850 IS at 2010-04-06

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
Coala
oversharpas
Pranešimai: 816
Užsiregistravo: 08 Lap 2009, 21:50
Miestas: Anykščių raj.
Susisiekti:

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Coala » 06 Bal 2010, 12:19

Geriausia vieta : By buckis, shot with Canon DIGITAL IXUS 850 IS :D

Vaizdeliai nuostabus.
Arbait macht frei

Vartotojo avataras
Monika
mergina
Pranešimai: 84
Užsiregistravo: 16 Lie 2009, 22:05
Miestas: Vilnius

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Monika » 06 Bal 2010, 12:34

Cia ne pajuris, cia - pamarys :) Sprendziu is tilto ilgojo, kuris veda i Rusne...
Protingas Čingačgukas dukart ant to pačio grėblio neužlips

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė artistas » 08 Bal 2010, 22:09

Atsibodo klaipedieciams skraidyti po viena,emem siandien ir susiburem.Net cieli keturi motorai gaude Tauralaukio pasoneje.Kita diena idesiu kelias fotkes,nes kol po pagrindiniu skraidymu,vyrai dar keitesi sparnais,veliau Irmantas pavaisino visus alumi,kol pasidalinom skrydziu ispudziais,jau ir temti eme.Pasakysiu tik toki pastebejima,tik pakiles,o laikrodis jau rode 17.40.pajauciau,kad orelis dar gyvas,sparnas juda kruta.Na ir issikapsciau aukstyn,palikes toli apacioj kitus ir sukinejausi visai nesilpnuose burbuliukuose.O kai panorejau leistis,tai maniau,kad iki sutemu prakabosiu,gi laiko ir tiek.Vienu zodziu fainai palakstem.Bet uztai apziureje mano Raketa,pamatem,kad as skraidau be verzles kuri uzsisuka is kitos puses propo asies.Tarsi buvo uzkontrytas.Kur reikes tokia gauti,ten tikriausiai srieges kitokios,smulkesnes.

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė artistas » 09 Bal 2010, 19:22

Tai va,Valdas,Mindaugas,Irmantas ir asSulekem i pieva prie Tauralaukio 16.30val Nuotraukoje matosi,kad vejarode dar neslabnai linguoja su visu meskerkociu.
Buvo laiko apziureti Irmanto nauja,greituoju ir tolimuoju budu,atliekant tarnyba Afganistane, nupirkta JPX-sa ir apco trust sparna.Vejarode eme vis ramiau plevesuoti,pradejom po viena startuoti.As tai nemegstu stipriu veju,nes nedakraunu sparno,tai mane ir svaido kaip verdanti kukuli puode.Todel pamaniau,kad nesimalsiu palei zeme,varysiu aukstyn.kaip nekeista,bet ten taip pat buvo neramu,na nieko ipatingo,bet fotkinti kazkaip nesiseke.Tik issitraukiu is deklo,bac!i viena puse,griebiu uz klevantos,taisau padeti.Taciau radau viena platesni ir emiau ramiai kilti.Saviskius vos beiziurejau.Fotkinti nera ka,apacioje pilka,tik is fanerines draikesi melsvi dumai,na ir Dane kazkokios neaiskios spalvos,bet vistiek ne pilka.Padariau is aukstai kelias nuotraukas,kad Irmantas pamatytu,koki kelia turejau atsibaladoti per duobes kad pasiekciau jo isrinkta startaviete.Kas turit geras akis pamatysit apacioje tris sparnus.O as is sito aukscio planiravau apie pusvalandi.Kur bepasukdavau visur kele.Kai nusileidau valdas sake,kad girdejo kazkoki pasalini garsa.Apziureje,pamatem,kad nera dideles verzles,kuri uzverzia asi ant kurios laikosi propas.Tarsi ir uzkontritas buvo,matyt,kazkas is zemes su lazeriu,kuri uzfiksavau nuotraukoje,nudegino vielyte.Bet siandien jau issitekinau net dvi,viena bus kaip uzkontrinimas.Vienu zodziu smagiai pasilakste.daugiau niekas nieko nepamete,nesulauze,nesusilauze,nesuplese,nenutrauke.Tik Irmantas visiems po visko alaus istrauke.
Kai visas alus
i pilvus sutekejo
girti pilotai
namo isbildejo.
Cia netikrai,siaip painprovizavau.
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
O ta su lazeriu mane svilinusi,as dar surasiu.Jau kaip desiu per jo optika.Bl....tik lesiai pasipils

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė artistas » 15 Bal 2010, 11:21

Siandien kaip ir vakar rytas išaušo skaidrus,švarus kaip mano,neseniai nuplauti,buto langai.Greitai numyžinau savo šunėką,susikroviau ant mašinos galo varikliuką ir nuburzgiau i pievą šalia Toyotos autocentro.Dvelkė kokių 3m š.rytys tai atsiplėšiau kaip pienės pūkelis.9.30val jau ir saulutė meilesnė,nors ryte vos vos pora laipsnių rodė.
Pasukau link buvusio Jakų žiedo.Įdomu kaip ten vyksta darbai? Pusė darbininkų sėdėjo pakėlę galvas ir žiopsojo į mane.Gal skiedinio laukė,ar kol pasiuntinys parneš iš"taško"samanės,bet beveik niekas nieko nedarė.Pasisukiojau ir nuvariau šalin,kad rabatiagom galvos nenulužtu,besukaliojant į visas puses.Na tada pasileidau išilgai plento irgi smagi atrakcija.Po to nulėkiau iki šefo langų,ten pasimajačinau,su sekretore susimojavau ir pasukau link pietinės miesto dalies.jau ir lengvai kalbasinti pradėjo pirmieji burbuliukai nuo bešylančių namų stogų,aikščių,prekybos centrų.Smagu pavizituoti savo miestą,štai namas,kuriame daug daug metų išgyvenau,va ir kaimynas balkone mojuoja,o buvusiosios matyt nėra namie.Ai tai buvo seniai,seniai,rodos visa amžinybė.Nors ką čia kalbu,prabėgo tik 6metai.Ot biesas,jau 6!!!Kaip tas propas už nugaros sukasi laiko ratas,nespėji dienų skaičiuoti.Tiek to varau tolyn jau į šiaurinę miesto pusę.Praskridau miesto kapines,pasisukiojau virš savo tėvelių kapo,pasisveikinau,o vėliau pagalvojau gal jų vėlės šalia manęs skraido.truputi nejauku,gal reikia lėkti šalin.nedrumsiu jiems ramybės.Taip besisukiojant jaučiu visai normaliai pradėjo baksnoti burbulai.ką gi laikas varyti namo.Išsikėliau aukščiau,apžvelgiau savo miestą,pamojavau sparnu ir išjungiau savo birbalą.Taip tyloje ir ramybėje dasklendžiau iki laukiančio šešėlyje mašiniuko.Kai viskas pilnai sužaliuos,be fotiko jau nebekilsiu,o dabar tik akimis klapsėjau irgi nebloga optika.

Vartotojo avataras
Aloyzas Liaukus
Pranešimai: 1841
Užsiregistravo: 08 Lie 2007, 10:35
Miestas: Vilnius-Alytus-Mena

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Aloyzas Liaukus » 28 Bal 2010, 21:41

Sveika vakaru Lietuva
planuoju inspektuot Vakaru Lietuva 04 Geguzes.
http://www.flyotto.lt
http://www.youtube.com/watch?v=Amm6b-ENPZA

Vartotojo avataras
Eligijus
Pilotai
Pranešimai: 255
Užsiregistravo: 03 Bal 2007, 12:00
Miestas: Tauragė

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Eligijus » 30 Bal 2010, 10:59

Aloyzas Liaukus rašė:Sveika vakaru Lietuva
planuoju inspektuot Vakaru Lietuva 04 Geguzes.
gEGUŽĖS 04 yra antradienis.
Turim problemų -- Raudona kilima turim o reprezant. dūdu orkestras tik derinamas.
Kuriame tarpParamotorineme oro uoste organizuoti sutikimą.
Kas gimęs skraidyti niekada nešliaužios.

Vartotojo avataras
Aloyzas Liaukus
Pranešimai: 1841
Užsiregistravo: 08 Lie 2007, 10:35
Miestas: Vilnius-Alytus-Mena

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Aloyzas Liaukus » 30 Bal 2010, 20:40

:D
Klaipedoj :shock:
http://www.flyotto.lt
http://www.youtube.com/watch?v=Amm6b-ENPZA

ValdasK
Pilotai
Pranešimai: 497
Užsiregistravo: 08 Geg 2007, 20:01
Miestas: Klaipėda
Susisiekti:

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė ValdasK » 05 Geg 2010, 20:03

Joooo!
Laukiam daugiau tokių inspektorių!
Kažkokie naujų laiku modernūs inspektoriai:
ne tik kad nereikalavo pakyšos, atvirkščiai. Ir butelį atsivežė ir net pavalgydino badaujančius.
O svarbiausia, lyg to dar būtų per mažai, suorganizavo intriguojantį "šou".
Tiesiog- gastroliuojantis cirkas..., oi atsiprašau, labdaringa revizija (geras naujadaras? Du tarpusavyje nederantys žodžiai viename. "All in one")
Taigis...
Dar iki šiol galvoju, kuris komponentas kokią dalį įtakos turėjo tam keistam, ypatingam jausmui:
naujasis Aliaus sparnas APCO Force ir motoriukas SKY 100.
Jausmas, lyg slysčiau pūkais. Motoriuko garselis vos ne kaip mano kambario ventiliatoriaus, sparnas....uuhhh...
Pradžioje nepatikimiausiai atrodė motoriukas- garselis "slobnas", kaip nebrendylos. Pabandžiau prieš startą trauką: "nu blyn, teks daug bėgti"- pamaniau.
Apsirikau!
Dabar galvoju, ar čia sparnas taip greit kelia, ar motoriukas- užslėptas talentas?
Ypač patiko, kai jau atitrūkęs nuo žemės spustelėjau akseleratorių- kaip šovė į viršų, atrodė, kad stačias lipu.
Na, o kai atleidau trimerius ir šiaip ne taip susigaudžiau vairų pakeitimą...prasidėjo tikroji pasaka.
Pirmu bandymu, dar labai nedrąsiai, bet akivaizdžiai pajutau valdymo ypatingą lengvumą ir nenusakomą paklusnumą.
Į viražus įeina, rodos, vos tik pagalvojus, be jokių pastangų.
Ai, humoras: Aloyzas sugalvojo nulėkt iki jūros pasižvalgyt, pafotkint. Oooo, galvoju, kol jis nuskris ir grįš, bus nuobodu- reik palėkt iki namų alaus atsinešt (netoli visai).
Aš gi žinau, kiek laiko užtrunka toks suskraidymas- man tai kasdiena.
Grįžtu su alum- Alių matau prie pajūrio miškelio. Aaaaii, dar nenuskrido..... Susirandu vietą patogiai įsitaisyti, atsikemšu alų, žvilgt į jūros pusę- o Alius jau čia leidžiasi! :!:
Susirūpinęs klausiu: "kas nutiko, ko nebeskridai prie jūros?" Sako: "tai kad man jau ten ir atsibodo. Ir panardžiau palei jūrą, ir pafotkinau..." :shock:
:shock: (čia man akys ant kaktos).
Nepatikėjau... Patikrinau fotiką- akurat, yra krūva nuotraukų...! :shock: :roll:
Tiesa, specialiai lėkiau prieš pirmą Aliaus pakilimą atsinešt fotiką, kad padaryt nuotraukų į forumą su Alium. Ir tik tada, kai jis jau pradėjo leistis, atsiminiau, kad reikia fotografuoti. Visą tą laiką išsižiojęs stebėjau Aliaus viražus ir kaip dirba sparnas- net seilė ištįso. Tie sparnų tiktai galiukai taip seksovai užsilenkia gaubteliu vairuojant! ...mmmm :D
Alius lakstė tai šen, tai ten kaip patrakęs, nespėjau žvalgytis- greitis, nerealus. Ir tai dar be spydo!
Be proto greičio nedievinu, esu gana atsargus. Bet, skrendant gerokai didesniu greičiu nei įprasta, su šituo sparnu atleistais trimeriais jaučiausi jaukiai ir saugiai, net prie žemės, o greitis net užbūrė- patiko.
Antrą kart man kylant išjungė vėją- štilius. Alius laksto aplink garus pūsdamas- bando nustatyti kryptį. Aš jau noriu suktis į priekinį startą, o jis mane ragina kelti atbuliniu. "Durnas"- galvoju, "kaip aš jį pakelsiu?".
Šast, ir stovi virš galvos!
Net nepatikėjau, ir... nekilau :D
Teko kartoti. Tas pats kilimas, beveik, kaip ir su vėju.

Na, apie paskutinį nusileidimą aš gal patylėsiu: turiu "aloyzinį" sindromą. Kai Aloyzas šalia- įtikiu jo teorija apie vienintelio arčiausiai startavietės augančio augalo traukos dėsnį.... :oops: :? 8) :roll:

Skelbti atsakymą