VAKARU LIETUVA !

Kas ir kur Skraido
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Renvis
Bendramintis
Pranešimai: 2013
Užsiregistravo: 12 Gru 2005, 10:43
Miestas: Vilnius

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Renvis » 12 Bal 2013, 05:57

Kad taip mums būtų galima virš savo miesto paskraidyti, pavydžiu

Vartotojo avataras
Vilmantas
PUGA
Pranešimai: 1125
Užsiregistravo: 27 Rgp 2008, 09:48
Miestas: Rokiskis

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Vilmantas » 12 Bal 2013, 06:42

Kaip Discovery kanale, viskas su paaiškinimais, jau nepasiklystume atvykę, liuks! :D

Vartotojo avataras
Vidasber
Pilotai
Pranešimai: 341
Užsiregistravo: 11 Bir 2008, 17:09

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Vidasber » 12 Bal 2013, 13:32

Labai gražus filmukas. Stasiuk, reikės pas tave važiuoti mokytis montuoti filmų.
Kas matė mane , cirke jau nebesijuokia ...

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė artistas » 12 Bal 2013, 13:58

Čia video studio x5 Pati paprasčiausia programa.Kol kas nenaudoju jokiu krūtų efektų,tik iškarpau,uždedu muzikėlę ir tuo mano menas baigiasi.Tik peržiūrinėdamas filmuotas medžiagas,darau išvadą,kad labai atsakingai reikia dirbti su kamera.Jei ant galvos,tai kaip mietą prarijęs turi sustingti.O mano charakteriui nors trumpam nejudėti-kančia nežemiška.Ta makaulė kaip danguje taip ir ant žemės,kaip ant šarnyro:tai šen,tai ten,vis ką nors pamatau.Danguje dar lengviau,bet ant žemės ir dar pavasarį.Ai geriau nereikia.

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė artistas » 27 Bal 2013, 14:32

Aišku čia truputi ne iš tos operos,bet gal kam įdomu,gal net patiks.Kol gydžiau bronchitą ir sėdėjau namų arešte,pasiknaisiojau skrydžių bibliotekoje.Be to 25 dieną (pamatysite kadruose kur dar nėra žolės)teko pirmą kartą šiemet palakioti prie jūros.Tai savotiškas relaksas,akimirkos pilnos laimės hormonų.Mano skrydis ir K.Kerbedžio atliekama"Melodija"-visai neblogas duetas,paryškinantis,papildantis vienas kitą.Na čia aš taip manau,tik žodžius reikia įsiklausyti.Ir šiaip manau kiekvienas skrydis-melodija
Ar ne?Tiesa,pirmuosiuose kadruose,baltai-mėlynu sparnu praskrenda jau iš mūsų pasitraukęs pilotas Dima.Gal netyčia tuos kadrus pamatys artimieji.Manau Dima-dalis skambančios melodijos.Manau,kad mes kaip paukščiai savo skrydžiais puošiame šį pasaulį

Vartotojo avataras
Vitalis
MadPilots™
Pranešimai: 609
Užsiregistravo: 13 Spa 2010, 18:15

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Vitalis » 27 Bal 2013, 15:00

Gražu :!neutral:

Vidas
Pilotai
Pranešimai: 606
Užsiregistravo: 30 Lap 2005, 14:08
Miestas: Prienai-Pociunai
Susisiekti:

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Vidas » 27 Bal 2013, 20:56

Laaabai grazu :-)

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė artistas » 07 Geg 2013, 22:14

Po pertraukos vėl pasibalnojau moto žirgelį ir smagiai paskraidžiau.Net termikuose pasisukiojau
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Vartotojo avataras
artistas
artistas
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 05 Gru 2006, 11:53
Miestas: Klaipeda

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė artistas » 07 Bir 2013, 14:23

Sveiki.Birželio 1-mąją Putęs geras rytys atviliojo ant avino kalno ne tik mus-vietinius,bet ir Raimį,užkietėjusį paramotoristą Varinėdamas po Neringos platybes be lašo benzino,džiūgavo,krykštė kaip vaikas.Diena,šilta,graži,po kojomis raibuliuoja marios,kvepia pušynai,ereliai praskrenda,pirmyn-atgal varinėja kormoranai,laumžirgi.Čia kitas pasaulis ir tu ištirpsti,išnyksti,dingsti nuo miesto triukšmo,bėgimo,skubėjimo kažkur.Visi darbai,namai,gatvių triukšmai lieka tarytum kitoj planetoj,kur tau,sakyčiau kitoj galaktikoj.Ore- kaip po vandeniu.Randiesi gilioj meditacijoj.
Paveikslėlis
Pirmą nuotrauką dariau ryte,buvo vėsoka
Paveikslėlis
Aš vis ieškojau gero rakurso.Raimis laimingas nardė kažkur apie mane,nuotraukoj už nugaros
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Ten Raimis ruošiasi startuoti.
Paveikslėlis
Jei būsit kada Neringoj,tai į 29-tą km geriau nelįsti,nes ten ir mašiną tik 1val galimą pasistatyti.Žalieji skalpuoja.O ant avino kalno ,tik užvažiavus yra apžvalgos aikštelė,tel visą dieną gali mašiniukas stovėti.Nuo aikštelės,nosies tiesumu einama iki marių,o ten iki pirmo kalniuko kuris tinka išstartavimui.Po skraidymo galima pareiti tūpti prie marių netoli tos vietos iš kur atėjote.

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: VAKARU LIETUVA !

Standartinė Raimucka » 07 Bir 2013, 14:47

eh...buvo suuuuuuuuuuuuuuuuuuper :beer:
Dėkui, Stasiuk, už foto ir gera kompaniją :)
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Skelbti atsakymą