SALDAINIŲ LIETUS 2014 (Jieznas)

Pašnekesiai įvairiomis temomis
Skelbti atsakymą
Vartotojo avataras
Vidasber
Pilotai
Pranešimai: 341
Užsiregistravo: 11 Bir 2008, 17:09

Re: SALDAINIŲ LIETUS 2014 (Jieznas)

Standartinė Vidasber » 22 Gru 2014, 13:47

Sigis rašė:Penktadieni rėmėjų gretas papildė Robertas Kaganovas ir Virginijus Subata. Per savaitgali jokio judėjimo daugiau nebuvo.
Renvis su Bernotu - nepapildė.
Viskas, Sigi, man pasidarė labai gėda... Žemė jau atšilo, einu iš po tujų atkasinėti sloiniko, ieškoti auksinių .
Kas matė mane , cirke jau nebesijuokia ...

Vartotojo avataras
Renvis
Bendramintis
Pranešimai: 2013
Užsiregistravo: 12 Gru 2005, 10:43
Miestas: Vilnius

Re: SALDAINIŲ LIETUS 2014 (Jieznas)

Standartinė Renvis » 22 Gru 2014, 15:19

Siguti :beer: , litus išleisiu dovanoms, maistui, Kalėdoms, Naujiems metams party ( bus daug svečių)
O vaikučius paremsiu naujais eurais
p.s. Vidas čia taip gali, po tujom trilitriniame slojike kavoti pinigus nuo žmonos big_boss , aš nemoku taip.

Sigis
Pilotai
Pranešimai: 745
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007, 20:23
Miestas: Vilnius

Re: SALDAINIŲ LIETUS 2014 (Jieznas)

Standartinė Sigis » 22 Gru 2014, 15:58

Maladec Vidai! Renvi, pas tave gal sklype irgi žemę gal jau atleido? Eik, pakasiok.
Rokiškio "Puga" gan aktyviai dalyvauja rėmimo akcijoje, o vat MADpilotai...Vangiai, vangiai...
Kiba visus pinigus ant bonbonkių išleido...
O juk vaikui pakilt į dangų daug svarbesnis išgyvenimas būtų, nei iš dangaus nukritusias saldainiukus ant žemės besistumdant rinkti. Susimastykit. Gal laikas "apgreidint" šitą akciją.
Atsiliepkit, kas bus pasiryžęs paskraidint pavasari šauniausius globos namų auklėtinius? Jums nuo Kauno arčiausiai. Vieno vaiko skrydžiui manau turėsim skirti 100 lt (pasakykit, jei reiktų daugiau skaičiuot). Jei Kaune neatsiras savanorių, iš kitų regionų važiuojantiems turėsim padengti didesnes kuro išlaidas. Vietoj to galėtumėm daugiau vaikų į padebesius pakelt.
Kęstuti, kaip manai, kiek vaikų reiktų planuot pakelt? Ar neteks dviejų traikų ieškot. Gaila, kad neišeina šių dviejų progų sujungti, t.y. saldainius pamėtyt, ir paskraidint labiausiai pasistengusius vaikus, tai būtų tikra šventė. Bet tam būtina min. prieš pusmetį paskelbti, kad tokia akcija bus vykdoma, kitaip "perestukinai" nespės pasiekti reikiamo rezultato ir skraidys tik "etatiniai pirmūnai".
Aukokit pinigus, Kalėdos ant nosies, Kalėdų senis jus stebi. Nebijokit, per daug šito gero nebus, ko per pirmą kart neišleisim, skirsim kitiems vaikų namams.

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: SALDAINIŲ LIETUS 2014 (Jieznas)

Standartinė Raimucka » 22 Gru 2014, 16:58

Sigis rašė: o vat MADpilotai...Vangiai, vangiai... Kiba visus pinigus ant bonbonkių išleido...
Sigi, "ant ko batoną trupini" ? :D MadPilotai šeip jau organizuoja visą šia akciją - jau 6 metus . big_boss Ir išlaidos yra ne vien tik kaip tu sakai "bambomkiu" pirkime- reikia važiuoti apžiūrėti pakilimo - nusileidimo vietą, derinti su vaikų namais. Nėr to darbo labai daug, bet išlaidų yra. Kas dalyvaus, važiuos, skris, mėtys saldainius, ar bent tik stovės ant žemės ir bendraus su vaikais- jau bus bendras indėlis ir AČIŪ JIEMS. Ir nereikia čia visų prievartiniu būdu spausti aukoti - kas gali ir nori ir taip paaukos. Čia neprievartinė akcija - o geranoriška. :thanks:
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Sigis
Pilotai
Pranešimai: 745
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007, 20:23
Miestas: Vilnius

Re: SALDAINIŲ LIETUS 2014 (Jieznas)

Standartinė Sigis » 22 Gru 2014, 20:23

Raimučka, taigi aš ir kviečiu geranoriškai, kas tave verčia? O tai ką, jus Madpilotai geranoriškai nenorit? Na aš nustebęs tiesiog...o veidai tokie geranoriški :!wink:

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: SALDAINIŲ LIETUS 2014 (Jieznas)

Standartinė Raimucka » 22 Gru 2014, 20:46

Sigis rašė:Raimučka, taigi aš ir kviečiu geranoriškai, kas tave verčia? O tai ką, jus Madpilotai geranoriškai nenorit? Na aš nustebęs tiesiog...o veidai tokie geranoriški :!wink:
Sigi, geranoriškai yra tada kai pac savo noru. Nebaksnojant taip pastoviai pirštu. Dar karta pasikartosiu - visi prisideda tiek kiekgali, ir KAIP gali. big_boss
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Vartotojo avataras
Vidasber
Pilotai
Pranešimai: 341
Užsiregistravo: 11 Bir 2008, 17:09

Re: SALDAINIŲ LIETUS 2014 (Jieznas)

Standartinė Vidasber » 22 Gru 2014, 20:50

Na štai ir aš šiandien pakasiojau ir suradau, ryt bandysiu perduoti.
Kas matė mane , cirke jau nebesijuokia ...

Vartotojo avataras
Kęstutis M
MadPilots™
Pranešimai: 2716
Užsiregistravo: 29 Sau 2007, 11:36

Re: SALDAINIŲ LIETUS 2014 (Jieznas)

Standartinė Kęstutis M » 23 Gru 2014, 01:46

vat MADpilotai...Vangiai, vangiai..
.

Jau iš didelio rašto išeina iš krašto. Jei butum per "Pugos" balių klausęs, jau MadPilots isteigė metinę Aviacijos pasaulio prenumeratą Jiezno vaikų namams. Gal nereikia čia prievartauti žmonių...

Ačiu visiems kurie atvyks ir su bombonkėm. Svarbiausia dalyvauti! Rasti laiko ir dėmesio vaikams.
NUOTYKIAI DAR LAUKIA!!!
http://www.MadPilots.lt" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ulopf.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
Renvis
Bendramintis
Pranešimai: 2013
Užsiregistravo: 12 Gru 2005, 10:43
Miestas: Vilnius

Re: SALDAINIŲ LIETUS 2014 (Jieznas)

Standartinė Renvis » 23 Gru 2014, 09:43

Chebryte, paklausykite kaip gražu

https://www.facebook.com/video.php?v=80 ... 45&fref=nf" onclick="window.open(this.href);return false;

Gražus gyvenimas :beer:

Sigis
Pilotai
Pranešimai: 745
Užsiregistravo: 28 Rgp 2007, 20:23
Miestas: Vilnius

Re: SALDAINIŲ LIETUS 2014 (Jieznas)

Standartinė Sigis » 23 Gru 2014, 18:14

Kęstutis M rašė:
vat MADpilotai...Vangiai, vangiai..
.

Jau iš didelio rašto išeina iš krašto. Jei butum per "Pugos" balių klausęs, jau MadPilots isteigė metinę Aviacijos pasaulio prenumeratą Jiezno vaikų namams. Gal nereikia čia prievartauti žmonių...

Ačiu visiems kurie atvyks ir su bombonkėm. Svarbiausia dalyvauti! Rasti laiko ir dėmesio vaikams.
Kęstuti, tu panašu, kad iš manęs darai konkurentą ir gal net pyksti? Pablūdai gal? Niekas nesigviešia į tavo šventę. Aš gi tik tavo įpareigojimus vykdau: "surinkt pinigus, būt už jų panaudojimą atsakingam". Ar aš ko nors nesupratau? Sakyk, galiu gražint geriems žmonėms virš 1000 Lt surinkų pinigų.
O ir su humoro jausmu matau, kai kam yra problemų. Įžeidūs kažkokie...Kas jus prievartauja, vyrai? Atsipeikėkit. Padėkit geriau organizaciniuose klausimuose į kuriuos jokio atsakymo nesulaukiau, ar čia pas mus kiekvienas už save?

Skelbti atsakymą