Sparnas ir vėliavos

Skrydžių Saugumas
Vartotojo avataras
Bechterevas
MadPilots™
Pranešimai: 1179
Užsiregistravo: 16 Rgs 2009, 13:30
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Sparnas ir vėliavos

Standartinė Bechterevas » 13 Kov 2016, 21:01

Taip galiu patvirtint, kad juostos visiskai ytakos sparnui nedaro, na gal darant sudetinga akrobatika , gal ir padetu labiau susipainiot, bet tik ne graziam pasiskraidymui sventiniui. big_boss

Ruslanas
Pranešimai: 237
Užsiregistravo: 01 Gru 2013, 11:57

Sparnas ir vėliavos

Standartinė Ruslanas » 15 Kov 2016, 01:18

PACANY. nesukite kiaušu. nieko net nesijaucia su tom juostom. big_boss
nebent kokiam šokejuj maišo kiaušineliai :sarcastic:

Vartotojo avataras
LY2EK
MadPilots™
Pranešimai: 308
Užsiregistravo: 10 Gru 2011, 00:51
Miestas: Molėtai
Susisiekti:

Sparnas ir vėliavos

Standartinė LY2EK » 15 Kov 2016, 08:18

Buvo tik paminėta, kad atkreiptumėt dėmesį į sparno elgesį. Norit, kad vėl kas nors užsimuštų? Niekad saugiai neskraidysim, kol bus toks nusistatymas, kad vienas kitam negalim nieko pasakyti. Žiūriu, kad visad atsiranda protingesnių, tipo aš su Snake pravariau, tai jus dabar nenusišnekėkit, tos juostos net gerina aerodinamiką. O ką jau kalbėti, jei ant tavo draugelio kas nors "užstūmė", kad gal taip nesaugu...

Norėjau tik atkreipti dėmesį, kad koks čainikas pakilęs su juostomis, šlapiu sparnu, gal jau kiek patrumpėjusiomis galinėmis stropomis ir dar davęs gazo ant posūkio virš miesto nenukristų kam nors ant stogų. Po to bus vėl susirinkimas, kad visad traukiau klevantą iki akių, ir nieko nebūdavo. Aišku, jei tu skrendi su krūtų sparnu, tai tau tas tikrai negalioja, tu gi viską žinai geriau.

Ir tikrai nesakau, kad visi dabar nukris su tomis juostomis, pats su jomis skrisčiau, tik daryčiau viską atsargiau ir bent kažkiek atsileisčiau trimerius, kaip ir anksčiau rašiau.
Ernestas K.
+370 601 24619

Vartotojo avataras
Vilmantas
PUGA
Pranešimai: 1125
Užsiregistravo: 27 Rgp 2008, 09:48
Miestas: Rokiskis

Sparnas ir vėliavos

Standartinė Vilmantas » 15 Kov 2016, 10:22

Kadangi taip jau gavosi, kad oras nelepino, tą iškilmingą dieną, išbandyti nesugebėjau. Manau yra mūsų Artūro visai neblogas pastebėjimas: kiekvienas sparnas į jas reaguos šiek tiek skirtingai, pabandykit pradžiai, vieną prisikabinti į vieną pusę, pamatysit kiek reikės kompensuoti kitos pusės klevanta, jei tik vos vos, tai aiškus ir jų poveikis-minimalus, o jei reikės bent pusė eigos - tada kitas reikalas. Bent jau aš manau, kad ne akrobatikoj, o šventiniam, ramiam skrydyje jos turėtų turėti minimalių minimaliausią įtaką. (čia tik mano nuomonė, išbandysiu-parašysiu).

Vartotojo avataras
Ricardas
Pranešimai: 5597
Užsiregistravo: 16 Lap 2005, 18:51
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Sparnas ir vėliavos

Standartinė Ricardas » 15 Kov 2016, 11:12

Dainius (Pasvalys) labai teisingai padarė kad pasidalino savo abejonėmis.
Kilus bet kokioms abejonėms nerizikavo.

Aš tik galiu pasakyt jog buvo uždara diskusija prieš gaminant juostas.
Suskaičiuotas juostų bendras plotas , jų svoris ....
Ne veltui buvo juostos sutrumpintos vienu metru negu skrido Ruslanas . Kraštai neapsiūti ne šiaip sau ....

Pirmą karta skraidinantys būkit dėmesingi .Stebėkit savo sparnus dar ant žemės.

Vartotojo avataras
Raimucka
MadPilots™
Pranešimai: 1882
Užsiregistravo: 17 Gru 2005, 21:39
Miestas: Kaunas
Susisiekti:

Re: Sparnas ir vėliavos

Standartinė Raimucka » 15 Kov 2016, 11:51

LY2EK rašė:.......................... Žiūriu, kad visad atsiranda protingesnių, tipo aš su Snake pravariau, tai jus dabar nenusišnekėkit, tos juostos net gerina aerodinamiką. O ką jau kalbėti, jei ant tavo draugelio kas nors "užstūmė", kad gal taip nesaugu....
Ernestai, mano pasisakymo nebuvo jokios ironijos, ar pasityčiojimo. Anaiptol - aš konkrečiai parašiau kokiu sparnu skridau ir kokiom sąlygom. Tuom ir kitus skatinu - rašykit konkrečiai, prie kokių meteo sąlygų skridot, koks sparno modelis. Tada kiti pilotai kurie turi panašius sparnus dar labiau atkreips dėmesį į iškeltas abejones. Labai gerai, kad Daja dalinasi savo pojūčiais. Nesusireikšminkim taip kiekvienas ir daugiau tolerancijos vienas kito pasisakymams :victory:
Paskutinį kartą redagavo Raimucka 15 Kov 2016, 14:27, redaguota 1 kartą(us).
http://www.MadPilots.lt
Jei nužudysi visus mano demonus, mano angelai numirs taip pat..

Mindaugas
MadPilots™
Pranešimai: 880
Užsiregistravo: 15 Bir 2007, 11:38
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Sparnas ir vėliavos

Standartinė Mindaugas » 15 Kov 2016, 14:23

Skridau su juostom Rakyskia aradromi. Sparnelis GTR. Nieka nejutau. Nei su spydu nei atleistais trymeriais anei wingoweriuos. Skriskit suagiai. Atsargiai. :beer:

Vartotojo avataras
LY2EK
MadPilots™
Pranešimai: 308
Užsiregistravo: 10 Gru 2011, 00:51
Miestas: Molėtai
Susisiekti:

Re: Sparnas ir vėliavos

Standartinė LY2EK » 15 Kov 2016, 14:40

Mano žinutė nebuvo skirta niekam asmeniškai. Esminis dalykas, ko reikia, tai to, kad baigtųsi toks mąstymas: vieną kartą pabandžiau, nieko neatsitiko, todėl vadinasi - saugu. Praeiti metai parodė kitaip. Prasideda vėl naujas sezonas, reikia nepamišti, kad viską reikia apgalvoti kelis kartus.

Buvo ne viena žinutė, kad juostos galėtų būti ilgesnės ir platesnės. Kas nors paskaitęs taip ir pasidarys. Vieni kitiems vėl darome meškos paslaugą. Gal dar kas nors pastebėjo keistą sparno elgesį, bet bijo parašyti, nes ką nors įžeis, ar bus išvadintas debilu.

Ir visą šitą galima pritaikyti ne tik šiai situacijai su juostomis.
Ernestas K.
+370 601 24619

Vartotojo avataras
Kęstutis M
MadPilots™
Pranešimai: 2716
Užsiregistravo: 29 Sau 2007, 11:36

Re: Sparnas ir vėliavos

Standartinė Kęstutis M » 15 Kov 2016, 18:55

Kaip ir ne pilnatis ....
NUOTYKIAI DAR LAUKIA!!!
http://www.MadPilots.lt" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.ulopf.lt" onclick="window.open(this.href);return false;

Vartotojo avataras
TadasV
Pranešimai: 116
Užsiregistravo: 22 Lap 2013, 01:54
Miestas: Vilnius/Darsūniškis/Kaunas

Re: Sparnas ir vėliavos

Standartinė TadasV » 20 Geg 2018, 10:06

Mano nuomone, tokia modifikacija yra nesaugi. Iš esmės keičiamos sparno savybės, tampate sparnų konstruktoriai.

Žiūrėt gražu, bet jeigu kas nors užsimuš, tai po to vėl gedėsim... Gal galima kokia nors saugesnė alternatyva? Kabint po motoru?

Skelbti atsakymą